Medcezir son bölümde Yaman evlenme teklif etti! (59. bölüm)

Medcezir son bölüm Yaman ve Mira'nın ilişkilerini sonraki aşamaya geçirdikleri bölüm oldu. Final sahnesi de Sevgililer Günü'ne göz kırptı.

Medcezir son bölümde Yaman evlenme teklif etti! (59. bölüm)

Medcezir son bölüm (59. bölüm) Yaman ile Mira için adeta bir dönüm noktasıydı. Yaman, Mira’ya evlilik teklif etti ve evet cevabını aldı. Mutluluktan adeta havalara uçan çift tabii bu kararlarını açıkladıklarında Mira’nın ailesinin nasıl tepki vereceğinden endişe ettiler. Tabii Yine de Mira kimseden çekinmeden Yaman'la verdikleri evlilik kararını ilan etti. Hemen hHerkesi sevindiren haber doğal olarak Orkun'un hiç hoşuna gitmedi. Tabii bu çok şaşılacak bir durum değildi. Nitekim Orkun daha önce Mira'ya evlenme teklif edip reddedilmişti.

Yaman ve Mira cesaretlerini toplayıp bir an önce Faruk'la konuşmaya karar verdiler. Yaman bu zor konuşmayı yaparken, İnanç Pars, Mira'dan umudunu kesmediğini hatta daha fazlasını planlardını belli etti. Başından beri sakinliğini korumaya çalışan Yaman, bu durum karşısında sessiz kalmadı.

Dizinin bu haftaki bölümünde Yaman ile Mira’nın mutluluklarına gölge düşürebilecek bir durum da ortaya çıktı. İnanç Pars, Mira’yı yeni filminde oynatmak için adım attı. Yakışıklı oyuncunun her hamlesi, Yaman’ın büyük tepkisini çekerken bir tesadüf de Ankara'da gerçekleşti.

Bu arada Selim, Deniz'le yaşadığı tartışmanın gerilimini henüz üzerinden atamamışken Ankara'dan çok üzücü bir haber aldı. Yaman daha ona mutlu haberi veremeden hep birlikte Ankara'ya doğru yola çıktılar. Onların yokluğunda ise Selim'in gerginliğinin sebebini öğrenen Sedef de üzülerek bir karar vermek durumunda kaldı.

Asım’ın boşanmaya kararlı olduğunu anlayan Sude, Medcezir son bölümde büyük bir kumar oynadı ve aldığı riskle her şeyini ortaya koydu. Zor zamanında bir ümitle Kenan'ın kapısını çalacak ki karşılaşacağı sürpriz Sude'yi yine eski sert, acımasız günlerine döndürdü.

Medcezir yeni bölümde ise Yaman ile Mert Sevgililer Günü için hazine avına çıkacaklar!

 

MEDCEZİR İÇİN ONLİNE DİZİ İZLEME KAYNAKLARI

Medcezir son bölümün TV yayını kaçırdıysanız veya süpris evlilik teklfinin gerçekleştiği, Yaman’ın kıskançlıktan çatladığı bu bölümü bir kez daha izlemek istiyorsanız aşağıdaki video ile dizinin tamamını kesintisiz olarak seyredebilirsiniz.

Loading...