Sözcü Plus Giriş

Medcezir yeni bölümde Mira atak geçirecek! (72. bölüm fragmanı ve özeti)

Medcezir yeni bölüm fragmanı ve özeti yayımlandı. Medcezir 72. bölümde Mira'nın geçireceği atak nedeniyle ameliyat kararı alınacak!

Güncellenme: 10:35, 06/05/2015
Medcezir yeni bölümde Mira atak geçirecek! (72. bölüm fragmanı ve özeti)

Medcezir dizisinin bu haftaki bölümünde Mira’nın hastalığının düşünüldüğünden hızlı ilerlediği belli olacak. Mira’nın hastalığı Yaman ile Mira’nıon mutluluğu önünde bir engel olacak mı? Medcezir yeni bölüm fragmanına bakılırsa hayır… Yaman, Mira ile evlendiklerinde önlerinde Mira’nın hastalığı dahil hiçbir engelin duramayacağını söylecek. Mira’nın ameliyatının nasıl sonuçlanacağı merak ediliyor.

Mert Eylül cephesinde ise krizi daha da büyüecek. Elif, Mert’in ihanetini öğrenince her şeyi kestirip atacak. Mert pişmandır ama Eylül’ün yaşadığı aşk acısı da büyüktür. İşte Medcezir yeni bölümden detaylar ve ilk görüntüler…

MEDCEZİR 72. BÖLÜM ÖZETİ

Mira'nın geçirdiği atak, iki aşığın çıktıkları büyülü yolculuğu sonlandırsa da, Mira'yla Yaman'ın geleceğe dair umutlarını elinden alamaz. Kaderlerini değiştirmek için en büyük korkularıyla yüzleşirler. Mira'nın ameliyat tarihine karar verilir.

Altınkoy'da Orkun'un fitili ateşlediği bomba dönüp dolaşıp kendi evinde patlar. Gecenin sessizliğini bozan silah sesleri Altınkoyluları yeniden bir araya getirir.

Mert’in ihanetini öğrenen Eylül, O'nun kendisine ulaşmasını sağlayacak bütün yolları kapatır. Eylül aşk acısına, Mert ise yaşadığı büyük pişmanlığa teslim olur.

Mert'le Uzay'ın çizgi romanlarının ilk taslağı matbaadan çıktığında, Eylül de hayatını altüst eden adrestedir.

Mira ve Yaman ömür boyu birlikte olmak için bir adım daha atar ve nikah tarihi alırlar. Bu mutluluk haber hem Altınkoy’da hem Tozludere’de yankı bulur. Orkun nikah tarihini Yaman’ın kendisinden öğrenirken. Nevin de haberi anneler gününde alır.

Bu yıl anneler günü, Mert için de, Yaman için de, Eylül için de, Mira için de iyisiyle kötüsüyle sürprizli geçecektir…

Medcezir 72.Bölüm Fragmanı