Sözcü Plus Giriş

Medcezir yeni bölümde Orkun intikam hırsı ile yakıp yıkıyor! (74. bölüm)

Mira'nın Medcezir 74. bölümde Yaman için düzenlediği doğumgünü partisi mutlu anlara sahne olacak ama Orkun'un intikam ateşi büyük bir tehlike arz ediyor.

Güncellenme: 14:51, 22/05/2015
Medcezir yeni bölümde Orkun intikam hırsı ile yakıp yıkıyor! (74. bölüm)

Medcezir 74. yeni bölüm 22 Mayıs akşamı ekrana geliyor ve bu bölümde Mira, Yaman için bir parti düzenliyor ve ikili uzun bir aradan sonra huzurlu ve dertsiz vakit geçiriyorlar. Mira her şeyin yolunda olduğunu düşünüyor ama Yaman’ın ona yasıtmadıkları var. Orkun’un intikam ateşi büyük zararlar verecek. İşte Medcezir yeni bölüm fragmanları ve 74. bölümün tam özeti..

MEDCEZİR 74. BÖLÜM ÖZETİ:

Mert, Mira'nın gözleri önünde ölümün kıyısından döner. Mert'i kaybetme korkusu, Eylül'ü derinden etkileyince, Mert de fırsattan istifade tüm gücüyle Eylül'ü yakınında tutmaya çalışır. Eylül ise öfkesini ve kırgınlığını bir süreliğine askıya alarak, Mert'le geçireceği birkaç huzurlu saatin tadını çıkarmaya çalışır.

Sude, Mira ve Yaman'ın düğün organizasyonu ile ilgili planlarını dile getirince, iki aile arasındaki gerilim de kendini göstermeye başlar.

Orkun'un silah taşıdığı haberi hızla yayılmaya başlar ve Yaman, Orkun'dan gelebilecek tehlikelere karşı her an tetikte bekler. Orkun da Yaman'ı kışkırtmak ve üzerine çekmek için elinden geleni yapar.

Mira, Yaman'ın sürpriz doğum günü partisinin heyecanıyla koştururken, Orkun da geçmişte canını yakan herkesten bir bir intikamını alarak, yolunda ilerler. Yaman'ı da hazırladığı tuzağa adım adım yaklaştırmayı başarır.

Yaman, Mira'dan gizli yaşadığı tüm gerilime rağmen, doğum gününü keyif içinde geçirirken, Orkun'un intikam hırsıyla verdiği zararlar artık onun bile hesap edemeyeceği kadar büyük bir hızla yayılır…

Medcezir 74.Bölüm fragmanı