Sözcü Plus Giriş

Medcezir yeni bölümde Yaman’a sürpriz parti! (74. bölüm)

Orkun kıskançlık ve intikam hırsı ile kendini kaybediyor! İşte Medcezir 74. yeni bölüm fragmanları ve özeti...

Güncellenme: 14:46, 22/05/2015
Medcezir yeni bölümde Yaman’a sürpriz parti! (74. bölüm)

Medcezir 74. bölüm için ikinci fragman da izleyicilerle paylaşıldı. Dizinin bu haftaki bölümünde Yaman’ın doğumgünü kutlanacak. Mira sürpriz bir parti hazırlayacak. Ancak Orkun’un kıskançlık krizi ve intikam hırsı Yaman ile arasındaki gerilimi üyice yükseltecek. İşte Medcezir yeni bölüm fragmanları ve 74. bölümün tam özeti..

MEDCEZİR 74. BÖLÜM ÖZETİ:

Mert, Mira'nın gözleri önünde ölümün kıyısından döner. Mert'i kaybetme korkusu, Eylül'ü derinden etkileyince, Mert de fırsattan istifade tüm gücüyle Eylül'ü yakınında tutmaya çalışır. Eylül ise öfkesini ve kırgınlığını bir süreliğine askıya alarak, Mert'le geçireceği birkaç huzurlu saatin tadını çıkarmaya çalışır.

Sude, Mira ve Yaman'ın düğün organizasyonu ile ilgili planlarını dile getirince, iki aile arasındaki gerilim de kendini göstermeye başlar.

Orkun'un silah taşıdığı haberi hızla yayılmaya başlar ve Yaman, Orkun'dan gelebilecek tehlikelere karşı her an tetikte bekler. Orkun da Yaman'ı kışkırtmak ve üzerine çekmek için elinden geleni yapar.

Mira, Yaman'ın sürpriz doğum günü partisinin heyecanıyla koştururken, Orkun da geçmişte canını yakan herkesten bir bir intikamını alarak, yolunda ilerler. Yaman'ı da hazırladığı tuzağa adım adım yaklaştırmayı başarır.

Yaman, Mira'dan gizli yaşadığı tüm gerilime rağmen, doğum gününü keyif içinde geçirirken, Orkun'un intikam hırsıyla verdiği zararlar artık onun bile hesap edemeyeceği kadar büyük bir hızla yayılır…

Medcezir 74.Bölüm fragmanı

Yayınlanma Tarihi:14:05,