Medcezir’de finale 1 kala Yaman ile Mira çok mutlu!

Medcezir yeni bölümde aşıklar sonunda hayalllerindeki düğün ile birbirlerine kavuşuyor ve balayı başlıyor!

Medcezir’de finale 1 kala Yaman ile Mira çok mutlu!

Medcezir dizisinin finalinden önceki son bölüm yarın (4 Haziran) ekrana gelecek. Hayallerinin düğününü yapan Mira ile Yaman Medcezir 76. bölümde çok mutlular. Dizinin bu haftaki bölümünde Yaman ile Mira mutlu bir balayındayken Mert ile Eylül ilişkisinde de önemli bir dönüm noktası yaşanacak. Mert kariyeri ile aşkı arasında kalacak. Peki Mira ile Yaman’ın balayı sonrası şahit olacakları felaket nedir?

MEDCEZİR 76. BÖLÜM ÖZETİ

Yaman ve Mira hayallerindeki düğünü yaşarlar. Sedef’in düğün hediyesi, ömür boyu unutamayacakları bir anı olacaktır.

Rüya gibi geçen düğünleri bir tek Orkun için kabusa dönüşür. Leyla'nın başlattığı oyun dalga dalga büyürken Orkun da korkudan ne yapacağını şaşırmış halde, kendine bir çıkış yolu arar.

Mert, Eylül'ün gönlünü yeniden kazanabilmek için çırpınırken, kendini kariyeri ile aşkı arasında seçim yapması gereken zor bir durum yaşar ve seçimini yapar.

Mira ve Yaman bütün gerilimlerden uzak, sadece huzuru ve aşkı soluyarak balayının keyfini çıkarırlar. Yaman'ın Mira’ya hazırladığı sürpriz, önlerindeki yolun ne kadar mutlu ve uzun olacağının göstergesidir.

Sude, Asım Şekip Kaya'dan boşanmasına sayılı günler kala eline geçirdiği fırsatın; Asım ise Sude'nin bu fırsatla ne kadar ileri gidebileceğinin farkında olarak, son hamlelerini yapmak üzere karşı karşıya gelirler.

Orkun üzerine oynanan oyunu anladığında Leyla, zaferinin tadını çıkarmaktadır. Orkun, bu oyunu Leyla’nın tek başına oynamadığından, bu işin içinde Yaman'ın olduğundan çok emindir. Öfkesi daha da büyür.

Mira ve Yaman balayına devam ederken, mutluluklarını sevdikleriyle paylaşmak isterler. Altınkoy’a yaptıkları kısa ziyarette büyük bir felaketin tanığı olurlar.

Loading...