Sözcü Plus Giriş

Tüm dünyayı dolaştıkları, final turneleri ‘Adios' kapsamında, yoğun istek üzerine Türkiye'ye bir kez daha gelen grup önceki gece Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'ndeydi. Gecenin sürprizi ise Halit Ergenç'in, Buena Vista Social Club'la birlikte sahne alması oldu.

Omara Portuonda, Eliades Ochoa, Guarjio Mirabal, Barbarito Torres, Jesus ‘Aguaje' Ramos'la birlikte sahne alan Buena Vista Social Club, Açıkhava'yı dolduran 4 bin kişiye, eşsiz bir müzik ziyafeti verdi. Veda turnelerinin finaline sayılı günler kala, dönüş yolunda Türkiye'ye gelen grup Como Siento Yo, Dodas de Oro, El Carretero, Chan Chan, Dos Gardenias gibi sevilen şarkıları yorumladı.

MUHTEŞEM SÜLEYMAN'A DİZ ÇÖKTÜREN KADIN!

Gecenin sürprizi konserin finalinde gerçekleşti. Küba'da yayınlanan Binbir Gece ve Muhteşem Yüzyıl'la, Buena Vista Social Club üyelerinin de hayranlığını kazanan Halit Ergenç, Omara Portuonda ve arkadaşlarıyla aynı sahneyi paylaştı. ‘İşte tüm dünyanın tanıdığı Muhteşem Süleyman!' anonsuyla sahneye davet edilen Halit Ergeç, Omara Portuonda'nın önünde diz çöktü.

Birlikte ‘Akdeniz Akşamları'nı söyleyen Ergenç ve Portuonda konserin finalinde muhteşem bir dans gösterisine imza attı. Konseri eşi Bergüzar Korel ve oğlu Ali'yle izlemeye gelen Halit Ergenç, konserin bitiminde grubu kulisinde ziyaret etti.

 

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more