Murat Boz’un sportif koruması

Murat Boz, önceki gün Nişantaşı’nda spor yaptığı salondan çıkarken objektiflere yansıdı.

Murat Boz’un sportif koruması

Ağzındaki kürdanı ve elindeki kola kutusuyla dikkat çeken Murat Boz'un spor hocasının ise kendisini yakın koruma gibi zannederek garip davranışlar sergilemesi görenleri şaşırttı. Spor hocasının anlamsız bir şekilde tepki verip, eliyle gazetecileri engellemeye çalışması dikkat çekti. Garip tavırlarıyla dikkat çeken eğitmen, Murat Boz'un gazetecilerle selamlaşıp sohbet etmesiyle hata yaptığının farkına varırken, ünlü şarkıcı ayaküstü soruları yanıtladı.

ELİZ'İ SORDULAR ALBÜM YANITI VERDİ

Boz, sosyal medya hesabında HDP'ye oy verdiği şeklinde açıklama yaptığı iddialarından sonra Amerika'ya yerleşeceği haberlerinin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Söz konusu iddialardan aylar önce Amerika'ya gitmeye karar verip, biletlerini aldığını söyleyen Boz “Gidip, geldim. Çok önceden yapılmış bir programdı ama başka yerlere çektiler” dedi.

Boz,  eski eşi ve sevgilisi Eliz Sakuçoğlu'nun nikah şahidi olmasıyla düğünlerine gidemediği Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur'a ise mutluluklar diledi. Sakuçoğlu nedeniyle düğüne katılmadığının hatırlatılan Boz, sorulara “Albüm, albüm, albüme hazırlanıyoruz” cevabını verdi. Boz, ayrıca başrollerini Burak Özçivit'le oynadığı ‘Kardeşim Benim' filminin 15 Ocak'taki galasına basın mensuplarını davet etti

 

Loading...