Nebahat Çehre sağlığına kavuştu

Yaşadığı rahatsızlık ile geçtiğimiz günlerde gündeme gelen Nebahat Çehre sağlığına kavuştu.

Nebahat Çehre sağlığına kavuştu

Katıldığı bir söyleşide potasyum eksikliği şüphesi ile erkenden ayrılan Nebahat Çehre doktora giderek son kontrollerini yaptırdığını açıkladı. Cihangir'de magazin muhabirleri tarafından görüntülenen Nebahat Çehre, “Kan verdim ve tetkikler yapıldı düşündüğüm gibi potasyum eksikliği yokmuş çok şükür biraz daha iyiyim hiç bir şikayetim yok” diyerek sağlığına kavuştuğunu söyledi.

ORTAYA ÇIKTI

Sağlığına kavuşan Çehre'ye gece gezmesinde ise Merhum Adnan Şenses'in eşi Lale Şenses eşlik etti. Adnan Şenses'in vefatından sonra ortalarda gözükmeyen Lale hanıma moral veren Çehre arkadaşını bir an olsun yalnız bırakmadı.

HAYRAN TRAFİĞİ

Mekan çıkışı bir anda hayranları ile çevrelenen Çehre kısa sğreli bir de trafik sıkışıklığına neden oldu. Sevenlerinin fotoğraf çektirmek istediği Çehre'yi bekleyen araç yüzünden trafik sıkışırken Çehre arkadaki araçlardan da özür dilemeyi ihmal etmedi. İlerleyen yaşına rağmen güzelliğinden bir şey kaybetmeyen Çehre giydiği deri pantolon ve Converse ayakkabı ile de ilgi odağı oldu. Genç kızlara taş çıkartan oyuncu modayı da takip ettiğini göstermiş oldu.

 

53 yılda bir ev53 yılda bir ev

 

 

Loading...