O Hayat Benim 40. yeni bölüm: Yusuf Ağa mezardan geri döndü!

Yusuf Ağa'nın mezarının boş olması şok etti. O Hayat Benim 40. bölüm yayımlandı ve yeni bölüm internetten izlenebiliyor.

O Hayat Benim 40. yeni bölüm: Yusuf Ağa mezardan geri döndü!

O Hayat Benim 40. bölüm 1 Şubat gecesi Fox TV’de sürpriz gelişmeleri ile izleyicileri ekran başına topladı. Dizinin bu haftaki bölümünde Nuran, İlyas ve Efsun, Yusuf Ağa’nın boş mezarı karşısında şaşkına döndüler ve Bahar ile Ateş hemen diplerindeydi. Yoksa bu sefer Bahar ile Ateş’e yakalandılar mı? Gelincik Yokuşu’na yine polislerin geldiği O Hayat Benim yeni bölümden detaylar ve diziyi internetten izleyecekler için online dizi izleme kaynakları haberin devamında.

O HAYAT BENİM 40. BÖLÜMDEN DETAYLAR

Nuran, İlyas ve Efsun, Yusuf Ağa'nın boş mezarının başında kalakalır. Çaresizce sona doğru yaklaştıklarını izlerken, sadece birkaç adım ötede duran Bahar ve Ateş'e yakalanmak üzere olduklarını fark ederler. Cesedi kimin aldığı ve ne yaptığı ise tam bir muammadır. Yusuf Ağa'yı bulacağından şüphesi kalmayan İsmail de harekete geçer. O Hayat Benim 40. bölümde Gelincik Yokuşu bir kez daha polis sirenleriyle çalkalanır…

Ateş ve Bahar bir yandan Esma'ya yardım etmek için çırpınır. Seçenekler tükenirken, onların çaresizliği bir başkasının umudu olur. Efsun ise yaşanan her şeye rağmen kendini İsmail'den uzaklaştıramaz. Nuran'ın bu duruma şahit olması aralarındaki son köprüleri de yakar.

İNTERNETTEN O HAYAT BENİM İZLEME KAYNAKLARI

O Hayat Benim dizisini yayın saatinde değil de daha sonra izlemeyi tercih ediyorsanız da aşağıdaki linki ile dizinin full bölümlerine erişebilirsiniz.

O Hayat Benim 40. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...