O Hayat Benim 41. bölümde Ateş’i şoke eden manzara!

O Hayat Benim dizisinde Esma'yı arayan Ateş şok bir manzarayla karşı karşıya kaldı. İşte O Hayat Benim yeni bölümden detaylar...

O Hayat Benim 41. bölümde Ateş’i şoke eden manzara!

Pazar akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan hemen her Pazar reyting sıralamasında ilk 3’e giren hatta sıklıkla 1. olan O Hayat Benim dizisi dün akşam 41. bölümü ile kaldığı yerden devam etti. Bu hafta O Hayat Benim yeni bölümde Ateş ile Bahar’ı şok bir vaka bekliyordu. Sıcak bir yuvadan mahrum büyümenin ne demek olduğunu gayet iyi bilen Ateş ve Bahar için Esma'nın gidişi büyük bir yıkım oldu. Dizinin dün akşamki bölümünde Mehmet Emir, Esma’yı bulabilmek için arayışa başladı ama…

Mehmet Emir’in Küçük kızı arayışı onu korkunç bir manzarayla karşılaştı. Mehmet küçük Esma’yı bu bataktan kurtarmak kurtarmak için ne yaptı?

Bu arada Yusuf Ağa'nın akıbetini bildiğini iddia eden yeni bir tanığın ortaya çıkması, İsmail için umut oldu. Efsun ve Nuran içinse tabii bu gelişme tam bir felaketti. Mehmet Emir cinayet suçlamasıyla karşı karşıya kaldı ve Atahanların konağı bir kez daha Efsun yüzünden ateşe düştü. Ancak asıl yangın, Yusuf Ağa'nın nerede olduğunun ortaya çıkmasıyla başladı!

 

İNTERNETTEN O HAYAT BENİM İZLEME KAYNAKLARI

O Hayat Benim dizisinin 41. bölümün TV yayınını kaçırıdysanız veya Ateş ile Bahar’ın zor durumdaki çocuklara yardımcı oldukları bu bölümü yeniden izlememek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile dizinin full bölümlerine ulaşabilirsiniz.

O Hayat Benim izlemek için tıklayınız

Loading...