Sözcü Plus Giriş

O Hayat BEnim 55. yeni bölümde Efsun ölümle yaşam arasında!

O Hayat Benim 55. bölüm fragmanı ve özeti izleyicilerle paylaşıldı. Dizinin bu haftaki bölümünde ölümle yaşam arasında gidip gelecek.

Güncellenme: 15:38, 14/05/2015
O Hayat BEnim 55. yeni bölümde Efsun ölümle yaşam arasında!

O Hayat Benim dizinde bu hafta Efsun hastanede ve ölümle pençeleşiyor. O Hayat Benim 55. bölümde Efsun hayata tutunacak ama onu başka bir tehlike bekliyor. Mehmet Emir kızını uyarmak için harekete geçecek ama her şey için çok geç olabilir… İşte O Hayat Benim 55. bölümden detaylar…

O HAYAT BENİM 55. BÖLÜM ÖZETİ

Efsun ölüm ile yaşam arasındaki ince çizgide gidip gelirken, diğer tarafta Fulya ikizlerini kaybetme tehlikesi ile karşı karşıyadır. Mehmet Emir büyük ikilem içindedir. Efsun'un yanında mı kalacak, yoksa ikizlerine hamile olan Fulya'nın yanına mı koşacaktır?

Mehmet Emir'in bu konudaki tavrı ailesinde ciddi tartışmaların doğmasına sebep olur ve tansiyon yükselir. Efsun, kendini biraz iyi hissedince, doktorların tüm itirazlarına rağmen tedavi gördüğü hastaneden kaçar gibi ayrılır. Hülya ve Efsun kozlarını paylaşmaya kalkınca Bahar hiç beklemediği bir harekete maruz kalır. Evde tırmanan gerilim Mehmet Emir'in, kız kardeşi Hülya ile ilgili çok ciddi bir karar vermesine neden olur.

Sultan, Efsun'un moral bulması, kendini iyi hissetmesi için, gelincik yokuşu komşuları ile birlikte pikniğe kararı alırlar. Piknikte güzel ve neşeli saatler geçirilirken Mehmet Emir, Efsun'un doktorundan şok edecek bir gerçek öğrenir. Biricik kızı Efsun'un, kimsenin tahmin etmediği ciddi bir rahatsızlığı vardır ve en kısa zamanda önlem alınmalıdır. Mehmet Emir, Efsun'u uyarmak için telefon ettiğinde belki de çok geç kalmış olacaktır.