Sözcü Plus Giriş

O Hayat Benim 57. bölümde Hülya ölümle yaşam arasında!

O Hayat Benim yeni bölümde Hülya, Efsun'un hayatına karşılık kendi şartlarını koyacak ama bu arada Sultana'dan ölümcül bir hamle gelecek.

Güncellenme: 15:49, 29/05/2015
O Hayat Benim 57. bölümde Hülya ölümle yaşam arasında!

O Hayat benim 57. bölüm fragman ile beraber dizinin bu haftaki bölümün özeti de yayımlandı. O Hayat Benim dizisinde Efsun’un hayatı üzerine adeta kumar oynayan Hülya, Sultana’nın hamlesi ile kendini ölümün pençesinde bulacak. İşte dizinin yeni bölümünden detaylar…

O HAYAT BENİM 57. BÖLÜM ÖZETİ

Efsun'un hayatı şimdi başkalarının elindedir; Mehmet Emir, Hülya ve Arda. Mehmet Emir'in yüreğindeki evlat sevgisi ağır basıp, tüm varlığını bir kalemde gözden çıkarabilecek midir?

Hülya her ne kadar abisini köşeye sıkıştırmış olsa da onunla aynı fikirde olmayan biri vardır; oğlu Arda. Arda'nın araya girmesi ile Hülya'nın tüm planları tersine döner ve bulunan donör kendi şartlarını ortaya sürer. Şimdi av avcı, avcı da av olmuştur.

Hülya ailesini korumak için bir takım önlemler alırken Sultan da boş durmaz. Onun da Hülya'ya vermeyi düşündüğü büyük bir ders vardır. Efsun'un hayatı üzerine kumar oynayan Hülya bir anda kendisini yaşam ile ölüm arasında bulur.