Sözcü Plus Giriş

O Hayat Benim sezon finali: Efsun gerçekleri itiraf ett mi?

O Hayat Benim 28 Haziran Pazar akşamı sezon finali ile ara verdi. O Hayat Benim 60. bölümde tüm gözler Efsun'un mahkemede yapacağı açıklamadaydı.

14:52 -
O Hayat Benim sezon finali: Efsun gerçekleri itiraf ett mi?

O Hayat Benim dizisi dün akşam 60. bölümü ile sezon finali yaptı. Dizinin bu bölümünde Efsun zor bir kararla karşı karşıya kaldı. Mehmet Emir, cinayet le suçlanıyordu ve belli ki hüküm giyecekti. Efsun, hastalığı sırasında kendisine bu kadar yardım eden Mehmet Emir'in cinayetle suçlanmasına göz mü yumdu yoksa gerçekleri itiraf mı etti?

Sezon finali ile tatile giren O Hayat Benim dizisinde gerçeklerin ortaya çıktığı sezon finalini Fox TV’nin O Hayat Benim dizi sayfasından izleyebilirsiniz.

O HAYAT BENİM SEZON FİNALİ ÖZETİ

Konağın bahçesinde Yusuf Erkıran'ın cesedi bulununca, Mehmet Emir ve Hülya zan altında kalırlar. Gelişmeler Gelincik yokuşunda yaşayanlarda şok etkisi yaparken, Bahar'ın cinayet ile ilgili olarak polise gitmesinden çekinen Sultan, akıllara durgunluk veren bir önlem alır. Oysa Bahar ve Ateş'i bekleyen çok daha büyük bir sorun vardır. Mehmet Emir ve Hülya cinayet zanlısı olarak hakim karşısına çıkarılırlar.

Son güncelleme: 09:21 29.06.2015
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more