O Hayat Benim son bölüm: “Ateş, geri dön!” (43. bölüm)

O Hayat Benim son bölümde Ateş'in akıbeti ne oldu? Bahar, O Hayat BEnim 43. bölümde Ateş'i kurtarabilmek için varını yoğunu ortaya koydu.

O Hayat Benim son bölüm: “Ateş, geri dön!” (43. bölüm)

O Hayat Benim son bölüm 22 Şubat Akşamı Fox TV’de yayımlandı. Dizinin bu haftaki bölümünde Ateş’in akıbeti ne olacak hala bilinemiyordu. Bahar sevdiği adamı kurtarabilmek için o Hayat Benim son bölümde çığındı ve hatta Efsun’dan da yardım istedi. Efsun, Ateş’i unuttum dese de içinde bastırılmış duygular yüzeye çıktı. Peki Efsun ile Nuran karşı karşıya geldiklerinde neler oldu?

Mehmet Emir, Hülya'nın sebep olduğu yıkımı onarmak ve Eminönü'ndeki hanı korumak için O Hayat Benim 43. bölümde elinden gelini yaptı. Yine de bazı şeyler için artık çok geçti ve yapılacak bir şey yoktu. Hasret, İstanbul'u terk edip Mersin'e dönmeye karar verdi. Hülya ise üst üste yediği bozgunlarla zaten sinir krizinin eşiğindeyken, Asım'dan gelen mahkeme celbi ile kendini kaybetti.

İNTERNETTEN O HAYAT BENİM İZLEME KAYNAKLARI

O Hayat Benim dizisinin TV yayınını kaçırdıysanız veya Ateş adeta kendini paraladığı bu bölümü bir kez daha seyretmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile dizinin full videolarına ulaşabilirsiniz.

O Hayat Benim 43. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...