Sözcü Plus Giriş

O Hayat Benim son bölüm: Efsun için çok mu geç?

O Hayat Benim son bölüm ekrana geldi ve Efsun ile ilgili şok bir durum ortaya çıktı. O Hayat Benim 55. bölümde neler oldu?

Güncellenme: 11:47, 18/05/2015
O Hayat Benim son bölüm: Efsun için çok mu geç?

O Hayat Benim son bölüm bir kez daha izleyicileri Fox TV ekranına topladı ki bu haftaki bölüm sosyal medyada izleyicilerden olumlu tepkiler aldı. O Hayat Benim 55. bölümün odağında Efsun vardı. Zaten pek çok izleyici diziye renk katanın Efsun olduğunu düşünüyor. İşte O Hayat Benim son bölümden detaylar…

O HAYAT BENİM 55. BÖLÜM ÖZETİ

Efsun ölüm ile yaşam arasındaki ince çizgide gidip gelirken, diğer tarafta Fulya ikizlerini kaybetme tehlikesi ile karşı karşıyaydı. Mehmet Emir Efsun'un yanında kalmakla ikizlerine hamile olan Fulya'nın yanına gitmek arasında kaldı. Mehmet Emir kararı ailesiyle ciddi problem yaşamasına neden oldu gerilim arttı. Evde tırmanan gerilim Mehmet Emir'in, kız kardeşi Hülya ile ilgili çok ciddi bir karar vermesine neden oldu.

Efsun, biraz toparlanınca doktorların uyarmasına rağmen hastaneden ayrılırdı. Hülya ve Efsun kozlarını paylaşmaya kalkınca Bahar hiç beklemediği bir harekete karşılaştı.

Sultan, Efsun'un moral bulması, kendini iyi hissetmesi için, gelincik yokuşu komşuları ile birlikte piknik yapmaya karar verdiler. Piknik güzel ve neşeli bir şekilde geçerken Mehmet Emir, Efsun'un doktorundan şok edecek bir gerçek öğrendi. Biricik kızı Efsun'un, kimsenin tahmin etmediği ciddi bir rahatsızlığı vardı ve en kısa zamanda önlem alınmalıydı. Mehmet Emir, Efsun'u uyarmak için telefon ettiğinde belki de çok geç kalmış olacaktır.

O Hayat Benim 55. Bölüm Fragmanı