Sözcü Plus Giriş

Ölümden dönüş buzları eritti

İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddialarını yanıtlamayan Dilan Çıtak, ilk kez konuştu.

Güncellenme: 10:27, 01/05/2015
Ölümden dönüş buzları eritti

İbrahim Tatlıses’in kızı olduğu iddia edilen şarkıcı Dilan Çıtak, sevgilisi şarkıcı Levent Dörter’le geçtiğimiz gün Nişantaşı Cookshop adlı mekanda kahvaltı etti. Geçtiğimiz hafta başlayan ilişkilerine dolu dizgin devam eden şarkıcı çift, görüntülendiklerini fark edince Çıtak’ın gerginliği mekanı inletti. İbrahim Tatlıses’le ilgili ağır sözler sarf eden genç kız, “Neden çekiyorsunuz beni? İbrahim Tatlıses’in kızı olmaktan mı? İstemiyorum o yüzden çekiyorsanız çekmeyin!” sözlerinde bulundu. Sevgilisi Dörter sessizliğini korurken, Çıtak haykırışlarına devam etti.

SAKİN SAKİN KONUŞTU

Aradan geçen birkaç saat sonrasında caddede yürürken görüntülenen çift, bu kez sakinleşmişti. Basın mensuplarından özür dileyen Çıtak, “Okuldan çıkmıştım, şimdi de stüdyoya gideceğim. Eylülde bomba patlatacağım. Levent’ten ufak tefek yardımlar alıyorum. Sevgili desteği kalp kalp” diyerek yeni bir single hazırlığında olduğunu söyledi.

TÜRKİYE İÇİN ÖNEMLİ VE TEK

Senelerdir İbrahim Tatlıses’in kızı olmak konusunda ağır sözlerde bulunan Çıtak, ilk kez babasıyla ilgili duygularını dile getirdi. “Üzülüyoruz tabii. Türkiye için önemli ve tek biri. En yakın zamanda tekrar aramıza ve sahnelere dönmesini temenni ediyoruz. Güzel ve önemli bir ses, aramıza dönmesini istiyoruz” diyerek Tatlıses’e övgüler yağdıran genç kız, İbrahim Tatlıses'le konuştuklarını da açıkladı. Yıllardır konuşmadıklarını, “Öyle bir babam yok” diyerek bahsettiği İbrahim Tatlıses’le mesajlaştıklarını söyleyen Çıtak, “Konuşuyoruz. Sık sık olmasa bile arada bir mesajlaşıyoruz. Onun iyi olmasını istiyorum. Kötü bir şey yok aramızda. Derya Hanımlaymış!

Gerçekten zamanım olsa Amerika'ya gitmek isterim” açıklamasını yaparak, ilk kez babası olduğu iddiasını kabul etmiş oldu. Aynı zamanda ilk kez duygusal bir konuşma yaptı. “Neden İbrahim Tatlıses’in kızı olarak anılmak sizi rahatsız ediyor?” sorusuna ise “Mevzu şu, ben de şarkıcıyım, İbrahim Bey’de şarkıcı, İdo da şarkıcı. Ya bir zaman sonra istiyoruz ki, herkes şarkıcı olarak anılsın. Ama ne yapalım abi adam imparator. Hoş isterim İbrahim Beyle bir düet yapmak, İdo’yla da olabilir. İyi müzisyen kimse onunla çalışmak isterim. O, bu, şu değil.” yanıtıyla, Tatlıses’in yurda dönüşünden sonra sık sık görüşmek için çaba sarf edeceğine yeşil ışık yattı.

 

Siz olmasanız İbrahim'den…

Siz olmasanız İbrahim'den…

Dilan Çıtak Tatlıses'le helalleşti mi?

Dilan Çıtak Tatlıses'le helalleşti mi?

 

Yayınlanma Tarihi:10:22,