Beş Kardeş 1. bölümü yayımlandı! (Oyuncular, dizinin konusu vb.)

Onur Ünlü'nün yazıp yönettiği ve Serkan Keskin'in rol aldığı Beş Kardeş dizisi 1. bölümü ile ekrana merhaba dedi. İşte Beş Kardeş dizisinden detaylar...

Beş Kardeş 1. bölümü yayımlandı! (Oyuncular, dizinin konusu vb.)

Ünlü yönetmen Onur Ünlü yeni bir dizi ile TV ekranına döndü.  16 Şubat akşamı 1. bölümü ile ekrana gelen Beş Kardeş dizisinin kadrosunda pek çok tanıdık isim bulunuyor. Beş Kardeş dizisinde özellikle İsmail abi karakteri ile gönüllerde taht kuran Serkan Keskin ile Osman Sonant, Tansu Biçer, Nadir Sarıbacak, Fatih Artman, Serdar Orçin, Melisa Sözen ve Nihal Yalçın’ın paylaştığı, Ece Dizdar, Gizem Erdem, Merve Ateş, Eylül Su Sapan, Merve Dizdar, Ayşen Gruda, Sabriye Kara, Kuzey Yücehan, Zeynep Kızıltan, Serkan Kuru, Ercü Turan, Vedat Erincin, Köksal Engür, Serhat Talay, Banu Fotocan, Erşan U.Ölmez, Ahmet Kaynak, Eren Şahin, Tevfik Yapıcı ile Ziya Çiçek rol alıyor.

BEŞ KARDEŞ DİZİSİNİN KONUSU

Beş parmağın beşi bir olur mu? Olmaz. Bu beş kardeşin de biri, bir diğerine en ufak bir şekilde benzemiyor. Sait, Nazım, Turgut, Orhan ve Aziz. Bu şahsına münhasır beş kişiyi ayrılmaz biçimde bağlayan tek bir şey var: “Sarsılmaz bir aile” olmaları. Beş kardeşten müteşekkil bu aile, eski bir mahallede, dededen kalma ahşap bir konakta bir arada yaşıyorlar. Kardeşlerin en büyüğü, Sait, depremde anne ve babalarını kaybettiklerinden beri ailenin babası gibi. Tüm kardeşleri, her türlü zorluğa rağmen bir arada tutmayı başarmış. Mahalledeki balıkçısından kazandıklarıyla onları yedirmiş, içirmiş, okutmuş yıllardır. Her başları sıkıştığında yanlarında bitmiş, her tökezlediklerinde elini uzatmış, her adımlarında korumuş kollamış sahip çıkmış. Duygusal gazeteci Nazım, mahallenin imamı Turgut, şarkıcılık hayalleri kuran bodyguard Orhan, at yarışı tutkunu havai Aziz. Şimdi artık koca koca adamlar olsalar da, kaç yaşına gelirlerse gelsinler, hepsi Sait’in çocuğu gibi ve hiçbiri, Sait’ten veya birbirlerinden ayrı bir yaşam sürmeyi hayal bile etmiyor.

BEŞ KARDEŞ ONLİNE DİZİ İZLEME KAYNAKLARI

Beş Kardeş dizisinin TV yayınını kaçırdıysanız veya dizinin ilk bölümünü yeniden seyretmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Beş Kardeş 1. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...