Paramparça 10. yeni bölüm: Anneler, gerçek kızlarıyla baş başaydı!

Paramparça 10. bölüm kızlar ve anneleri için yeni bir deneyim oldu. Paramparça yeni bölümde kızlar, ilk defa gerçek biyoljik baş başa vakit geçirdiler.

Paramparça 10. yeni bölüm: Anneler, gerçek kızlarıyla baş başaydı!

Star TV’nin yeni hit dizisi Paramparça 3 Şubat akşamı 10. bölümü ile kaldığı yerden devam etti. Dizinin yeni bölümünde Gülseren ve Dilara biyolojik kızları ile başbaşa vakit geçirme fırsatı buldular. Dilara Hazal’ı vakıf arkadaşlarıyla tanıştırırken  Gülseren ve Cansu beraber tatile çıktılar. Paramparça yeni bölümde gizlice Almanya’dan dönen Özkan ise çok öfkeliydi.

PARAMPARÇA 10. BÖLÜM ÖZETİ

Gülseren’e kurdukları kaset komplosu ters tepen Dilara ne yapacağını bilemezken, Rahmi Bey yeni planlarını vakit kaybetmeksizin hayata geçirir. Dilara ile Cihan boşanma davası için mahkemeye giderler ama Dilara boşanmamakta kararlıdır. Dilara, Paramparça yeni bölümde yalıda düzenlediği brunch sayesinde Hazal’ı vakıf arkadaşları ile tanıştırır.

Dilara’nın tüm itirazlarına rağmen Cihan’ın teşvikiyle tatile giden Gülseren ve Cansu ilk kez baş başa kalmanın ve anne-kız olmanın tadını çıkartır. Cansu’nun saçını tarayan Gülseren’e yaptığı “Dadıları saymazsak saçımı ilk tarayan sensin” itirafı Gülseren’i yüreğinden yaralar.

Gazetelere haberi Alper’in verdiğini öğrenen Cihan sinirle Alper’in evine gider. Öte yandan yandan olan bitene çok öfkeli biri daha vardır:  Almanya’dan kimsenin haberi olmadan dönen Özkan.

 

İNTERNETTEN PARAMPARÇA İZLEME KAYNAKLARI

Paramparça dizisinin yeni bölümünün TV yayınını kaçırıdysanız veya ana-kız ilişkilerinden yeni bir döneme geçilen bu bölümü yeniden izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile  dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Paramparça 10. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...