Paramparça 11. yeni bölümde Cihan vuruluyor!

Paramparça yeni bölümde Özkan'ın gelişi zaten karışık olan işlerin daha da karışmasına neden oldu. Paramparça 11. bölümde Cihan vuruldu.

Paramparça 11. yeni bölümde Cihan vuruluyor!

Özkan’ın Almanya’dan dönüşü zaten iyice karmaşıklaşan ve iki aileyi de parçalanmaya götüren bu durumu Paramparça 11. bölümde iyice karıştırdı. 9 Şubat akşamı her zamanki saatinde ekrana gelen Paramparça dizisinin yeni bölümünde Özkan, türlü oyunların peşindeydi. Bu haftaki bölümde Özkan – Cihan yüzleşmesi gerçekleşti ve Cihan vuruldu. İşte dizinin yeni bölümünden detaylar…

PARAMPARÇA 11. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Rahmi ve Dilara, Almanya'dan getirttikleri Özkan'ın, Hazal'ın etrafında dolaşmasından rahatsızdı. Son bir uyarı yapmak için Özkan'ın evine gitti fakat Özkan da kendi planlarını uygulama peşindeydi.

Dilara ve Alper'in herkesten sakladıkları büyük sırları Paramparça yeni bölümde açığa çıktı. Bu şok edici ilişki karşısında Cihan duyduklarına inanmakta zorlandı. Bu kez Alper'den kesin olarak kurtulmak için elinden geleni ardına koymadı.

Gülseren, Özkan'ın dönüşünü Cihan'a anlatmaya karar verdi. Cihan ve Gülseren buluşmak için sözleştiler ancak Alper, Cihan'ın yolunu kesti. Tam bu sırada Özkan da Cihan ile konuşmak için oradaydı. Yaşanan tartışma kavgaya dönüştü ve o sırada Cihan vuruldu.

İNTERNETTEN PARAMPARÇA İZLEME KAYNAKLARI

Paramparça 11. bölümün TV yayınını kaçırdıysanız veya Cihan’ın vurulduğu bu bölümü yeniden izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Paramparça 11. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...