Paramparça 12. bölüm: Gülseren, kızları Cihan’a emanet ediyor!

Paramparça 12. bölüm fragmanı erkrana geldi. Paramparça yeni bölümden ipuçları sunan fragmanda Gülseren Özkan'a bıçak çekiyor.

Paramparça 12. bölüm: Gülseren, kızları Cihan’a emanet ediyor!

Pazartesi akşamlarının yeni reyting canavarı Paramparça dizisi her bölümüyle izleyicileri ekran başına toplamaya devam ediyor. Dizinin yeni bölümü 16 Şubat Pazartesi akşamı ekrana gelecek. Bu bölümden ipuçları veren fragman da yayımlandı. Paramparça 12. bölüm fragmanı Gülseren ile ilgili olarak şok bir gelişmeye işaret ediyor.

Hatırlanacağı gibi Paramparça son bölümde Cihan vurulmuştu. Özkan, Cihan’ın vurulduğu haberini Gülseren’e verince Gülseren sarsılacak. Vurulan Cihan hastaneye yetiştirilecek ama hayati tehlikesi süreceğe benziyor. Hatta fragmanda Cihan’a elektro şok uygulandığı da görülüyor. Bu arada Özkan, Gülseren’in üzerine gitmeye devam edecek ki Gülseren ona bıçak çekecek. Paramparça 12. bölüm fragmanında Gülseren, Cihan’ın hasta yatağı başında o uyurken Cihan’a “Senden tek bir isteğim var. Kızlarımıza iyi bak.” diyor. Yoksa Gülseren herkesi ve her şeyi ardından bırakıp gidecek mi? İşte Paramparça yeni bölümün fragmanı:

Loading...