Paramparça 12. bölümde Cihan ölümün pençesindeydi!

Paramparça 12. bölüm ekrana geldi ve Cihan hastanede ölümle pençeleşti. Peki darbe üstüne darbe alan Gülseren, ne yaptı?

Paramparça 12. bölümde Cihan ölümün pençesindeydi!

Paramparça dizisi 16 Şubat akşamı da reyting listesinin iddialı dizisi olarak ekrana geldi ve bu haftaki bölümde Cihan hastanede ölümle pençeleşti. Gülseren, Paramparça 12. bölümde Cihan’ın vuruluşuyla ilgili haberi aldığında adeta yıkıldı ki hastaneye koştuğunda Dilara, Cihan’ı görmesini engelleyince bir darbe daha aldı! Bu yaşananların üzerine Gülseren zor bir karar aldı ve kızları Cihan’a emanet etmeye karar verdi. İşte Paramparça yeni bölümden detaylar…

PARAMPARÇA DİZİSİNİN 12. BÖLÜM ÖZETİ

Alper tarafından vurulan Cihan hastanede yaşam savaşı verirken Dilara'ya planlarını uygulayabilmek için gün doğmuştur.  Cihan'ın vurulduğunu Özkan'dan öğrenen Gülseren için Özkan'ın “Cihan Gürpınar, diye biri yok artık” sözleri son darbe olur.
Cihan'ın kaldırıldığı hastaneye koşan Gülseren, Dilara ile karşılaşır. Dilara, onun Cihan'ı görmesine izin vermez ve kovmaktan beter ederek odadan atar. Yaşadıklarının şokunu üzerinden atamayan Gülseren'i altüst edecek çok önemli bir gelişme daha yaşanır.
Bu kez yolun sonuna geldiklerini düşünen Alper ve Solmaz için olaylar onları bile şaşırtacak biçimde gelişir.  Yalıda dışlanan Hazal'ın beklenmedik çıkışı ise herkesi hayrete düşürür.

İNTERNETTEN PARAMPARÇA İZLEME KAYNAKLARI

Paramparça dizisinin TV yayınını kaçırdıysanız veya Cihan’ın ölümün eşiğine geldiği bu bölümü yeniden izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile dizinin full videosuna erişebilirsiniz.

Paramparça 12. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...