Paramparça 13. bölümde Özkan ile Cihan yüzleşiyor!

Paramparça 13. bölümde Cihan ile Özkan arasında sert bir yüzleşme oldu. Cihan'ın oldukça öfkelendiği Paramparça yeni bölüm internetten izlenebiliyor.

Paramparça 13. bölümde Özkan ile Cihan yüzleşiyor!

Paramparça 13. bölüm dün akşam (23 Şubat) Star TV’de ekrana geldi ve bu bölümde Cihan ile Özkan yüzleştiler. Bu yüzleşme oldukça sert geçti. Özellikle Özkan’ın geri döndüğünü Gülseren’den değil de Cansu’dan öğrenmek Cihan’ı oldukça üzdü ve öfkelendirdi. Ancak Gülseren’in daha önemli problemleri vardı. Dilara yüzünden işinden olan Gülseren, gidecek yeri kalmayınca Özkan’ın yayına dönmek zorunda kaldı.

PARAMPARÇA 13. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Cansu'nun öz babası Özkan ile buluşması Cihan'ı çıldırtır. Özkan'ın döndüğünü Gülseren'den değil de Cansu'dan duymak Cihan için yıkım olmuştur. Özkan'la yüzleşmeye giden Cihan, sinirlerine hakim olamaz ve yumruk yumruğa kavga ederler. Cihan'ın damarına nasıl basılacağını anlayan Özkan ise plan değiştirir.

Dilara ile Rahmi, Özkan'ın kefaletini ödeyip İstanbul'a getirttiklerine çoktan pişman olmuştur. Dilara'nın, Özkan'ı kendilerinden uzak durması için Hazal'ı geri vermeyi teklif etmesi Hazal için gerçek bir yıkım olur.

Duruma el koymaya karar veren Rahmi, Keriman'la çocuklar üzerinden pazarlığa oturur.
Dilara'nın direktifiyle işinden olan Gülseren artık Derya'nın evinde kalamayacağını da anlar. Gidecek yeri olmayan Gülseren için Özkan'ın yanına dönmekten başka çare kalmamıştır.

İNTERNETTEN PARAMPARÇA İZLEME KAYNAKLARI

Paramparça dizisinin TV yayınını kaçırdıysanız veya Cihan’ın Özkan’ın yakasına yapıştığı bu bölümü bir daha izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Paramparça 13. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...