Sözcü Plus Giriş

Paramparça 15. bölüm kızlar hangi anneyle kalacaklarını seçtiler!

Paramparça dizisinin 15. bölümünde kızlar kimde kalmak istediklerini seçtiler. Dizide parçalanma sürüyor. İşte Paramparça son bölünden detaylar...

Güncellenme: 09:36, 10/03/2015
Paramparça 15. bölüm kızlar hangi anneyle kalacaklarını seçtiler!

Paramparça dizisinin bu haftaki bölümünde 2 aileyi de ilgilendiren ciddi bir karar alınacak ve bu karar Hazal ile Cansu verecek. Paramparça 15. bölümde kızlar kimin yanında yaşamak istediklerine karar verecekler. Dilara ise bu işe oldukça öfkelenecek ve ters bir tepki gösterecek. Paramparça dizisinin yeni bölümünde ortaya çıkacak Dilara’nın şok planı nedir?

PARAMPARÇA 15. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Dilara'nın yalıdan gitmesini istediği Hazal, son çare olarak intiharı dener. Hazal bunu yalıdaki varlığını koruyabilmek için yapmıştır ama Dilara için işler artık iyice kontrolden çıkmıştır. Bundan sonra Gülseren ve Dilara değil, Hazal ve Cansu kiminle yaşamak istediğine karar vermek zorundadır. Her ikisinin de tercihleri şaşkınlık uyandırır.

Kendisine yeni bir hayat kurmak zorunda olan Gülseren'e yardım edebilecek tek kişi Cihan'dır, eğer Gülseren onun yardım önerisini kabul ederse bambaşka bir hayatı olacaktır. Öte yandan Dilara da boş durmaz ve akıllara durgunluk verecek bir karşı hamle yapar.
Alper'in komadan çıkması, işleri iyice karıştırır.

İNTERNETTEN PARAMPARÇA İZLEME KAYNAKLARI

Paramparça dizisinin TV yayınını kaçırdıysanız veya kızların taraf seçtikleri bu bölümü bir daha izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Paramparça 15. bölümü izlemek için tıklayınız

Yayınlanma Tarihi:15:59,