Sözcü Plus Giriş

Paramparça 37. yeni bölüm fragmanı: Cihan tutuklanacak!

Paramparça yeni bölüm fragmanı Cihan’ın nasıl köşeye sıkışacağını gösteriyor. Haluk, Paramparça 37. bölümde Cihan’a ağır bir darbe indirecek.

Güncellenme: 13:44, 13/10/2015
Paramparça 37. yeni bölüm fragmanı: Cihan tutuklanacak!

Haluk adım adım Cihan'ın altını oyuyor. Paramparça yeni bölüm fragmanı yayımlandı ve dizinin 37. bölümünde Haluk'un Cihan ve Gürpınar ailesine nasıl ağır bir darbe vuracağı belli oldu. Polisler konağı ve iş yerini basacak ve Cihan'a kelepçe vurulacak! Haluk her geçen bölümde Gürpınar ailesini kıskaca almak için çemberi daraltıyordu ki intikam planı meyvelerini vermeye başlıyor. Belli ki Paramparça dizisinin önümüzdeki yeni bölümlerinde Cihan ve Gürpınar ailesini çok daha zor günler bekliyor.

Paramparça yeni bölüm fragmanında ayrıca Gülseren ile Dilara arasındaki gelişmelere dair sahneler de var. Gülseren sonunda Hazal'a kavuşacak ama anlaşılan mutluluğu pek uzun sürmeyecek. Bakalım anneler ve kızlar arasındaki trajedi de neler yaşanacak?

Foto: Star TV, Paramparça 37. bölüm fragmanı

PARAMPARÇA SON BÖLÜMDEN DETAYLAR

Dizinin bu haftaki bölümünde Dilara'nın boşanma isteğiyle sarsılan Cihan, daha önce “Asla boşanmayacağım” diyen Dilara'daki bu ani değişikliğin sebebini merak etti. Gülseren ise Dilara'nın bu kararından kendisini sorumlu tuttu.

Cihan'ı bitirmek için kurguladığı intikam planını adım adım ilerleten Harun, bu kez Rahmi Bey'i tuzağa düşürdü. Öte yandan Cihan'ın cephesinde işler iyice sarpa sardı. Şirketteki maliye denetimi Cihan'ı şok etti.

Yürüyebildiğini herkesten gizleyen Hazal'ı yakalayan Keriman, gizlice çektiği görüntülerle Hazal'ı tehdit etti. Hazal ise Keriman'dan gelecek tehlikeyi anlayıp, bir dediğini iki etmedi. Hazal'ın foyasının ortaya çıkması an meseleydi ve kimse, hırsızlık kısmını hesaba katmamıştı. Dizinin son bölümünü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız işte Paramparça son bölüm videosu…

PARAMPARÇA’YA YOUTUBE’DAN ÖDÜL!

Dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye'ye, YouTube tarafından ‘YouTube Silver Play Button (Gümüş Oynat Butonu) ödülü verildi. Endemol Shine Türkiye'nin yapımcılığını üstlendiği ‘Paramparça' dizisinin YouTube sayfasının, 109 bin aboneye ulaşması sebebiyle verilen ödül,  dünyanın en prestijli digital ödülleri arasında gösteriliyor.

100.000 aboneyi geçen onaylı YouTube kanallarına verilen ödülü, YouTube'un CEO'su Susan Wojcicki, Endemol Shine Türkiye yöneticilerine iletirken, “Bu gümüş düğme, çalışkanlığınıza olan takdirimizin ve saygımızın simgesidir. Paramparça'nın başarısının artarak devam etmesini diliyoruz.” dedi.

Sadece ekranlarda değil, dijital dünyada da büyük ilgi gören ‘Paramparça' dizisinin 109.000 abonesi bulunan YouTube sayfasında yer alan videolar bugüne kadar 74 milyon 150 bin kez görüntülendi.

YouTube kanalının dışında Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde de yüz binlerce takipçisi bulunan ‘Paramparça'nın yeni sezon tanıtımı ilk üç saat içinde 100 bin kişi tarafından izlenerek, kırılması güç bir rekora imza attı.

Yayınlanma Tarihi:11:42,