Sözcü Plus Giriş

Paramparça sezon finalinde bomba! (31. bölüm)

Paramparça sezon finali "bomba" sahnesi ile izleyicileri heyecanlandırdı! İşte Paramparça 31. bölüm yani sezon finalinden detaylar...

10:55 -
Paramparça sezon finalinde bomba! (31. bölüm)

2014 sonbaharında Star TV’nin yeni sezon dizilerinden biri olan Paramparça ilk bölümünden bu yana ilgiyle izleniyor ve dün (29 Haziran) çarpıcı bir sezon finali ile tatile girdi. Peki sezon finalinde neler oldu? İşte Paramparça son bölümden detaylar ve kaçıranlar için sezon finalinin video bağlantısı…

Gülseren, inkar edemeyeceği, asla reddemeyeceği bir nedenle yalıya yerleşti Bu durum, bütün ailenin ve Gülseren'in hayatlarını değiştirecek olayların başlangıcı oldu. Artık tekerlekli sandalyeye mahkum olan Hazal için bu durumu kabullenmek çok zordu. Hazal'ın başına gelenlerden ötürü kendisini suçlayan Cansu da vicdan azabı çekti. Öğrendiği bir gerçek ise, Cansu'nun acısını daha da artırdı.

Kızları için bu sefer birlikte harket eden Dilara ve Gülseren'in bu işbirliği çok da sürmedi. Gülseren'i yalıda görmek, Dilara için kabullenilmez bir durumdu. Dilara'nın öfke nöbetinden payına düşeni alan Cihan her ne pahasına olursa olsun Gülseren'den vazgeçmeyeceğini söyledi.

SEZON FİNALİNDE BİR DÜŞMAN

Geçmişten gelen bir düşman, Cihan'ın ve çevresideki herkesin hayatını yıkmaya yeminlidi ki Cihan’nın dünyadan haberi yoktu. Harun, hem Cihan'a hem de ailesine zarar vermek için harekete geçti. Dizinin sezon finalinde izleyiciler büyük bir “bomba”ya şahit oldular. Finali kaçırdıysanız bu bağlantıdan dizinin tamamını izleyebilirsiniz.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more