Sözcü Plus Giriş

Paramparça son bölüm (17): Final sahnesi şok etti!

Paramparça son bölüm şok final sahnesi ile nefes kesti. İşte silahların patladığı, kan dökülen Paramparça 17. bölümden detaylar...

Güncellenme: 12:03, 24/03/2015
Paramparça son bölüm (17): Final sahnesi şok etti!

Paramparça son bölüm özellikle final sahnesi ile nefesleri kesti! Dizinin en sevilmeyen karakterlerinden biri olan Hazal, Paramparça 17. bölümde silahlı saldırıya uğradı. Ancak akıbetinin ne olacağı meçul! Şimdi dizinin müdavimleri merakla önümüzdeki haftayı bekliyorlar. Bunun dışında Paramparça son bölümde Gülseren, Dilara karşısında geri adım atmak durumunda kaldı.

SOSYAL MEDYADA PARAMPARÇA SON BÖLÜM

Genelde Paramparça izleyicilerinin son bölüm hakkındaki konuşmaları genellikle Gülseren ve Dilara ya da Hazal – Cansu odaklı olurken bu sefer çoğunluğun odağında Cihan vardı. Facebok ve Twitter’da izleyeciler Cihan’ın ne kadar geçimsiz ve huysuz olduğunu dile getiriyorlar. Hatta bazıları Dilara’ya bu yüzden hak vermiyor değil… Hazal ise istisnasız herkesin tepkisini çekiyor ve Paramparça 17. bölümün son sahnesi için de “oh iyi oldu” deniliyor.

PARAMPARÇA DİZİSİNİN 17. BÖLÜMÜNDE OLANLAR

Özkan'ın Gülseren'e saldırması işleri iyice karıştı. Bu arada Dilara'nın eline büyük bir fırsat geçti. Gülseren'in eski bir fotoğrafını bulan Dilara, Cansu'yu geri getirmeyi başardı.

Gülseren, Dilara'nın elindeki koz karşısında pes etti ve Cihan'ın tuttuğu evden ayrıldı. Keriman, kendi kazdığı kuyuya düşerek hapse girdi. Alper'in ortak olarak şirkete geri dönmesi ise Cihan'ı zor bir durumda soktu.

Cansu'nun eve dönmesi Hazal ile arasındaki gerilimi iyice artırdı. Hazal, Cansu'nun canını yakmak için Yağız'la yakınlaştı ancak hiç beklenmedik bir olay oldu ve Hazal'ın içinde olduğu otomobilin önü kesildi. Silahlar patladı ve sürücü vuruldu. Peki ya Hazal’ın akıbeti?

Yayınlanma Tarihi:12:02,