Sözcü Plus Giriş

Paramparça son bölüm: Rahmi Bey’in kalbi dayanamadı! (25. bölüm)

Paramparça son bölüm Rahmi Bey'in yaşlı kalbi için hiç iyi olmadı. işte Paramparça 25. bölümde Hazal ve Rahmi Bey'in çarpışaması...

Güncellenme: 15:22, 19/05/2015
Paramparça son bölüm: Rahmi Bey’in kalbi dayanamadı! (25. bölüm)

Paramparça son bölüm yalıda ve Gülseren ile Özkan cephesinde yeni gelişmelere sahne oldu. Özkan’a az da olsa acımaya başlayan Gülseren dizinin bu bölümünde gerçeği öğrenince yine Özkan’ın nasıl biri olduğunu hatırladı. Yalıda ise Hazal ile Rahmi Bey arasında gerilim yükseldi ki Rahmi Bey’in kalbi buna dayanamadı.

PARAMPARÇA SON BÖLÜM

Gülseren'in börekçisinde ortalığı dağıtan ve haraç isteyen adamları Özkan'ın tuttuğunu öğrenen Cansu'nun Özkan'a duyduğu acıma duygusu, nefrete dönüşür. Cansu'yu geri kazanabilmek için her yolu deneyen Özkan çaresizlikle yanlış bir adım daha atar.

Özkan'dan bir türlü yakasını kurtaramayan Gülseren cephesinde ise isimsiz çiçek, sessiz telefon gibi tuhaf durumlar olmaktadır. Bunlara şahit olan Cihan'ın canı sıkılır. Cihan, Gülseren'den şüphelenip şüphelenmemek konusunda tereddütte kalır.

Yalıda ise işler iyice karışıktır. Hazal artık Rahmi Bey'i tehdit edemeyeceğini çok acı bir şekilde anlar. Bu kez tehdit sırası Rahmi Bey'dedir. Rahmi Bey'in, Hazal'ı yapmaya zorladığı şey ise akıllara durgunluk verecek kadar tehlikelidir. Ancak Rahmi Bey'in kalbi kendi entrikalarına daha fazla dayanamaz.