Paramparça son bölümde Cihan hastanede, Gülseren umutsuz!

Cihan'ın ağır yaralı hastanede yaşam mücadelesi verdiği Paramparça son bölüm çıktı ve internetten de izlenebiliyor. İşte Paramparça 12. bölümden detaylar...

Paramparça son bölümde Cihan hastanede, Gülseren umutsuz!

Paramparça son bölümde Cşhan’ın vurulması herkesi derinden sarstı. Özelilkle Gülseren’i çünkü Gülseren dört bir yanından üstüne gelen sorunlarla da boğuşuyordu. Zaten Paramparça son bölümde Gülseren izleyicileri şaşırtan bir karar aldı.

Alper tarafından vurulan Cihan hastanede yaşam savaşı verirken Dilara'ya planlarını uygulayabilmek için bir fırtsat çıktı. Cihan'ın vurulduğunu Özkan'dan öğrenen Gülseren içinse Özkan'ın “Cihan Gürpınar, diye biri yok artık” sözleri yıkıcı bir darbe oldu. Cihan'ın kaldırıldığı hastaneye koşan Gülseren, Dilara ile karşılaştı ki Dilara, onun Cihan'ı görmesine izin vermedi. Paramparça son bölümde Yaşadıklarının şokunu üzerinden atamayan Gülseren'i altüst edecek çok önemli bir gelişme daha yaşandı.

Bu kez yolun sonuna geldiklerini düşünen Alper ve Solmaz için olaylar onları bile şaşırtacak biçimde gelişti. Yalıda dışlanan Hazal'ın beklenmedik çıkışı ise herkesi şaşkına çevirdi.

İNTERNETTEN PARAMPARÇA İZLEME KAYNAKLARI

Paramparça dizisinin TV yayınını kaçırdıysanız veya Cihan’ın ölümün eşiğine geldiği bu bölümü yeniden izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile dizinin full videosuna erişebilirsiniz.

Paramparça 12. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...