Paramparça son bölümde Cihan’ın gözü döndü ama… (13. bölüm)

Cihan Paramparça son bölümde öfkeden adeta kendini kaybetti ve Özkan'a saldırdı. İşin ironik kısmı Paramaparça 13. bölümde Gülseren, Özkan'a döndü.

Paramparça son bölümde Cihan’ın gözü döndü ama… (13. bölüm)

Özkan’ın gelişi ortalığı karıştırdı! Paramparça son bölüm Cihan’ın öfkeden çıldırmasına sahne oldu. Cihan Özkan’ın döndüğünü öğrendi ama bu haberi Gülseren’den değil Cansu’dan almıştı. Cansu’nun öz babası ile buluşması Cihan’ı çok öfklendirdi. Gülseren’in de bu haberi saklaması onu kırdı. Bu öfke ve kırgınlıkla Cihan Paramparça son bölümde Özkan’ın boğazına sarıldı. Bu tepki karşısında Özkan, Cihan’ı nasıl manipüle edeceğiniz anladı ve planını buna göre değiştirdi.

Dizinin bu haftaki bölümünde Dilara ile Rahmi de planlarının geri teptiğini anladılar ve Özkan'ın kefaletini ödeyip İstanbul'a getirttiklerine pişman oldular. Dilara'nın, Özkan'ı kendilerinden uzak durması için Hazal'ı geri vermeyi teklif etmesi Hazal için gerçek bir yıkım oldu.

Duruma el koymaya karar veren Rahmi ise Keriman'la çocuklar üzerinden pazarlığa girişti. Bu arada Dilara'nın yönlendirmesiyle işinden olan Gülseren artık Derya'nın evinde kalamayacağını da anladı. Gidecek yeri olmayan Gülseren için Özkan'ın yanına dönmekten başka çare kalmadı.

İNTERNETTEN PARAMPARÇA İZLEME KAYNAKLARI

Paramparça dizisinin TV yayınını kaçırdıysanız veya Cihan’ın Özkan’ın yakasına yapıştığı bu bölümü bir daha izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Paramparça 13. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...