Sözcü Plus Giriş

Poyraz Karayel 19. bölüm 2. fragman! Poyraz’ın kimliği açığa çıkacak mı?

Poyraz Karyel 19. bölüm 2. fragmanı izleyicilerle paylaşıldı. Bu hafta Poyraz'ın dertleri başından aşkın...

Güncellenme: 15:49, 12/05/2015
Poyraz Karayel 19. bölüm 2. fragman! Poyraz’ın kimliği açığa çıkacak mı?
Poyraz Karayel 19. bölümde Ayşegül köstebeğin peşine düşecek ki bu Poyraz'ı panikletecek. İşte Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanı ve özeti...

Poyraz Karayel 19. bölüm 2. fragmanı da izleyicierle paylaşıldı. Bu hafta Poyraz’ı büyük bir tehlike bekliyor. Ayşegül babasının çevresinde olduğnu öğrendiği köstebeğin peşinde ve Bahri’nin adamları Poyraz’ı sürpriz biriyle görüşürken yakalayacaklar! Yoksa Poyraz’ın kimliği açığa çıkacak mı?

Poyraz’ın derdi sadece kimliğinin açığa çıkması da değil. Begüm, Poyraz ile Sinan’ı ayırmak için harekete geçecek. İşte dizinin fragmanları ve özeti…

POYRAZ KARAYEL 19. BÖLÜM ÖZETİ

Ayşegül'ün Bahri'nin yanındaki birinden şüpheleniyor olması Poyraz'ı büyük bir paniğe sürüklemiştir. Ayşegül her şeyi babasına anlatma telaşındayken Poyraz da onu engellemek ister.

Mümtaz'ın kendisini kandırdığını düşünen Poyraz, Mümtaz'ın peşine takılır. Zafer tarafında ise Poyraz'a oynanan plan tutar. Poyraz bir kez daha ölümle burun buruna gelirken Ayşegül'ün de Zafer'i çok acayip biriyle görmesi işleri iyice karıştırır.

Poyraz Karayel 19. Bölüm 2. Fragmanı