Sözcü Plus Giriş

Poyraz Karayel son bölüm: Savcının oğlu ölüyor! (21. bölüm)

Poyraz Karayel son bölüm Ayşegül için olduça zor oldu. Sevdiği adamın işlediği cinayete tanık olmasının yanında kritik bir hastası saldırıya uğradı.

Güncellenme: 13:51, 28/05/2015
Poyraz Karayel son bölüm: Savcının oğlu ölüyor! (21. bölüm)

Salı akşamlarının sevilen dizisi Poyraz Karayel 21. bölümü ile bir kez daha izleyicileri ekran başına topladı. Poyraz Karayel son bölüm Poyraz için oldukça zor oldu. Ayşegül, onu Sema’yı vururken görmnüştü ve Poyraz kendini açıklamak için çırpındı.

Ayşegül Poyraz’ın cinayetine tanık olmasının yanında bir hastası da saldıya uğradı. Savcı Kemal'in oğlu genç Oğuz, Zafer’in hedefindeydi. Peki Poyraz onu kurtarmak için yetişebildi mi?

POYRAZ KARAYEL 21. BÖLÜMDE OLANLAR

Gözleri önünde Poyraz'ın Sema'yı vurduğunu gören Ayşegül'ün dünyası başına yakıldı. Evde büyük bir yas havası ve pişmanlık vardı. Poyraz, Ayşegül'e durumu anlatmaya çalışırken Sefer de Zafer'den Sema'nın intikamını almaya yemin etti ama Zafer'i bulamayınca namlusunun ucuna Avukat Nejdet geldi.

Poyraz'ın Bahri'nin tutuklanması için tanıklık yapması gerektiğini öğrenen Zafer ise bunun için yeni bir karar verdi. Bu sefer hedefindeki isim Savcı Kemal'in oğlu ve Ayşegül'ün hastası olan genç Oğuz'du.