Sözcü Plus Giriş
GALERİ Sarp, apartmana değil üzerine işedi 24 Haziran 2015 10:53
1 ''Küçük Ağa'' dizisinde evli çifti canlandıran Sarp Levendoğlu ile Birce Akalay geçen yıl dizi devam ederken dizi aşklarını evlilik ile noktalamışlardı. Birce Akalay ile evlendikten sonra alkolü bırakan Levendoğlu eşi ile her katıldıkları davette ya meyve suyu yada soda içiyorlardı. SOZCU / Mustafa DERYAHAN
2 Saat 02.00'de oyuncu Güven Kıraç'ın Cezayir sokağında oturduğu apartmana dengesini kaybetmiş bir şekilde giren Levendoğlu'nun apartman içindeki durumu, fotoğraflarını çeken muhabirleri de şok etti.
3 Alkolü çok çok fazla kaçıran Sarp Levendoğlu arkadaşı Güven Kıraç'ın oturduğu apartmana onu aramak için değil tuvaletini yapmak için girmesi şok etti.
4 Apartman içinde tuvaletini yaparken yakalanan Levendoğlu fotoğraflarını çeken muhabire önce inanılmaz bir tepki göstererek bağırmaya başladı.
5 Levendoğlu kulağındaki kulaklıktan müzik dinlediği için bağırmasının nasıl bir yankı yaptığının bile farkında değildi. Kendini toparlamaya çalışan Levendoğlu o panik ile üzerine işedi.
6 Fotoğraflarını çeken muhabirler eşi Birce Akalay'ı sorunca Levendoğlu ''Bircem o nerede nerede bıraktığımı hatırlamıyorum ama burada arkadaşım Güven Kıraç oturuyor sizlere karşı hep kırıcı ve hırçın davranıyorum benim kusuruma bakmayın.
7 Bu gece kafa dağıtmak istedim'' diyen Levedoğlu üzerine işediğinin farkında bile değildi.
8
9
10
11
12