Sözcü Plus Giriş
GALERİ Selçuk İnan mutluluğa evet dedi 18 Haziran 2015 15:45
1 Galatasaray Futbol Takımı'nın kaptanı Selçuk İnan, Cemre Kardeş ile dünya evine girdi. SOZCU / Mustafa DERYAHAN
2 Çırağan Sarayı'nda yapılan düğün töreninde, çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi 2. Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ kıydı.
3 Galatasaray 'ın yıldızı Selçuk İnan, Cemre Kardeş'le dünya evine girdi. Galatasaraylı futbolcu Selçuk İnan, Cemre Kardeş ile hayatını birleştirdi. Düğünde, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve Atletico Madridli futbolcu Arda Turan'ın yanı sıra Fenerbahçeli futbolculardan Emre Belözoğlu ve Caner Erkin de yer aldı. Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, düğün öncesinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Selçuk bizim kaptanımız. Selçuk'un evliliğini çok hayırlı görüyor ve kendisini kutluyorum. Haziran ayı mutlu bir ay oldu. Kupalar ve dört yıldız geldi" dedi.
4 Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak da, "Selçuk benim sağ kolum, hep öyle oldu. Gecemiz gündüzümüz beraberdi ve dördüncü yıldızı taktık. Hem dördüncü yıldızı taktık, hem şampiyon olduk, hem de kaptanımızı bu mutlu gününde yalnız bırakmadık. Selçuk kardeşime mutluluklar diliyorum. Onu çok seviyorum. Bundan sonraki futbol ve evlilik hayatında başarılar diliyorum" ifadesini kullandı.
5 Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, "Allah mesut etsin. Hepimiz zamanı geldi, evlendik. Özellikle futbolcuların iyi bir evlilik ve beraberlikle, performansının daha iyi olacağı kesin. Umarım öyle olur. İkisine de mutluluklar dilerim" şeklinde konuştu.
6 Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, şu ifadeleri kullandı: Bu mutlu günlerinde yanındayız. En önemli imzayı atacak. Cemre ve Selçuk'a mutluluklar diliyorum. İnanıyorum ki evlilik hayatını da aynı futbol hayatında olduğu gibi iyi bir şekilde yürütecektir. Evliliği kesinlikle olumlu yansıyacaktır. Ama Selçuk zaten iyi bir oyuncuydu."
7 Arda Turan eski takım arkadaşının düğününe yeni sevgilisi Aslıhan Doğan ile birlikte geldi.
8 Çeşme'de yapmış oldukları tatili yarıda keserek düğüne gelen çifte, futbolcunun erkek kardeşi Okan Turan da eşlik etti. Düğüne Arda Turan'ın babası Adnan Turan ve annesi Yüksel Turan da katıldı. Müstakbel gelinleri Aslıhan Doğan ile aynı masada oturan Adnan ve Yüksel Turan çiftinin gelin adayları ile yakından ilgilendikleri öğrenildi. Atletico Madridli oyuncu Arda Turan ise, "Fazla bir şey söylemeye gerek yok. Çok sevdiğim bir kardeşim. Mutlu olur inşallah. Destek olmaya geldik. Bir ömür boyu mutlu olur inşallah. Her şey yolunda" diye konuştu.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19