Sözcü Plus Giriş

Fox TV’nin yeni yaz dönemi dizilerinden Sen Benimsin Cuma günleri ekrana geliyor. 26 Haziran Cuma akşamı ekrana gelecek 2. bölümün fragmanı da izleyicilerle paylaşıldı. Sen Benimsin dizisinin ilk bölümünü kaçırdıysanız Fox TV’nin internet sityesinden 1. bölümün full bölümünü izleyebilirsiniz.

Yapımcılığını Pastel Film’in gerçekleştirdiği “Sen Benimsin” başrollerinde Gökhan Keser ve 2013 Türkiye Güzeli Rüveyda Öksüz'e yer alıyor. Onlara Güven Hokna, Burak Sergen, Dila Danışman, Seda Akman  Ruhi Sarı, Buket Dereoğlu gibi deneyimli isimler eşlik ediyor.

SEN BENİM DİZİSİNİN KONUSU

Bir trafik kazası sonucu tanışan ve birbirlerine aşık olan Ejder ve Nağme'nin ailelerinden habersiz verdikleri evlilik kararı her iki aile tarafından kabul edilmez. Yenilmezler Çiftliği'ne adım attığı andan itibaren Nağme, her kapının ardında hazin bir hikaye olduğunu fark eder. Bir süre sonra bu dört duvarın Ejder'le ilgili çok önemli bir sırrı da sakladığını öğrenen Nağme'nin bu evliliğe olan inancı sarsılır. Ancak bu aşktan vazgeçmeyecektir.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more