Sözcü Plus Giriş

Sen Benimsin 2. bölümde Nağme ve Ejder aşklarına tutunuyor!

Sen Benimsin 2. bölümde herkese rağmen Nağme ve Ejder'in aşkı kazanacak ama Ejder'in hesap etmediği bir tehlike var.

11:17 -
Sen Benimsin 2. bölümde Nağme ve Ejder aşklarına tutunuyor!

Fox TV’nin Cuma akşamları ekrana gelecek Sen Benim dizisi bu akşam 20.00’da 2. bölümü kaldığı yerden devam ediyor. Bu haftaki bölümde Nağme ve Ejder’i ayırmak için hemen herkes seferber olsa da çift aşklarına tutanacaklar ve Sen Benim sin 2. bölümde aşklarının ne kadar güçlü olduğunu birbirlerini bırakamaycaklarını görecekler.

Ejder’in bir düğün planladığı ama bu planları bekleyen büyük ibr tehlike olduğu Sen Benimsin dizisinin 2. bölümünü bu akşam internetten izlemek isterseniz dizinin yayın saatinde (20.00) Fox TV’nin canlı yayınını internetten takip edebilir; dizinin bitiminden sonra da Sen Benimsin dizi sayfasından 2. bölümün full videosuna ulaşabilirsiniz.

SEN BENİMSİN 2. BÖLÜM ÖZETİ

Elvan'ın varlığı Ejder ve Nağme'yi ayırmıştır. Nağme Elvan'ın hayatını kurtarıp eve getirmekle büyük bir hata yaptığını anlar. Bereket Nağme'nin çekip gitmesi için Elvan'a gelin muamelesi yapar. Elvan da Bereket'le işbirliğine girerek Nağme'nin beynini yalanlarla doldurur. Herkes Nağme ve Ejder'i ayırmaya çalışsa da yine aşk kazanır. İkisi de birbirlerinden vazgeçemeyeceklerini anlarlar. Ejder bir düğün yapıp evlendiğini herkese ilan etmek ister. Ama Ejder'in bile bilmediği bir gerçek her şeyi mahvetmek üzeredir.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more