Sözcü Plus Giriş

Sen Benimsin 4. bölüm fragmanı: Nağme ve Ejder’i ne bekliyor?

Sen Benimsin 4. bölümde Ejder ile Nağme'yi yeni zorluklar bekliyor. İşte Sen Benimsin 4. bölümden detaylar...

Güncellenme: 15:54, 08/07/2015
Sen Benimsin 4. bölüm fragmanı: Nağme ve Ejder’i ne bekliyor?

10 Temmuz Cuma akşamı ekrana gelecek Sen Benimsin 4. bölümün fragmanı ve özeti izleyicilerle paylaşldı. Peki Sen Benimsin yeni bölümde neler olacak? Her ne kadar Nağme, Ejder’in Elvan’a imam nikahı kuymasına izin verse de anlaşılan bunu kaldıramayacak. Fragman da Nağme’nin çiftlikten gittiği görülüyor ki Ejder onu bulamayınca panikleyecek ve aşkına tutunacak ama işler Nağme ile Ejder için iyi gitmeyeceğe benziyor.

SEN BENİMSİN 4. BÖLÜM ÖZETİ

Nağme, Ejder'in Elvan'a imam nikâhı kıymasına izin vermiştir. Nikâh kıyılacak, namusu temizlenen Beşir rehin tuttuğu Defne'yi sağ salim evine gönderecektir. Fakat Nağme buna nasıl tahammül edecek, tamamen göstermelik de olsa, kıyılacak bu nikâhtan sonra orada, o çiftlikte mutlu olabilecek midir?

Elvan dediğini yapmış, Ejder'in karısı olmuştur sonunda; sevinç içindedir. Nikâh kıyıldıktan sonra çiftlikte Nağme'yi bulamayan Ejder endişelenir. Yoksa Nağme çekip gitmiş midir? Onu bulmalı, bir delilik yapmasına engel olmalıdır. Bu sırada Beşir, Defne'yi bırakmış, genç kız perişan halde çiftliğe gelmiştir. Fakat Şimal, Beşir'e ailesine yaşattıklarının bedelini ödetmeye kararlıdır. Ejder ve Nağme tüm bu olumsuzluklara rağmen birbirlerine ve aşklarına tutunmaya çalışırken işler ne yazık ki istedikleri gibi gitmeyecektir.