Sen Benimsin yakında Fox TV’de!

Bursa'nın iki önemli ailesine mensup iki gencin trajedilerle örülü aşk hikayesini anlatan Sen Benimsin dizisi yakında Fox TV'de...

Sen Benimsin yakında Fox TV’de!

Fox TV yaz dönemine yeni dizilerle giriyor ki bunlardan biri “Sen Benimsin” dizisi. Yapımcılığını Pastel Film’in gerçekleştirdiği Sen Benimsin dizisinde başrollerinde Gökhan Keser ile Ruveyda Öksüz yer alıyor. Yönetmenlik koltuğunda ise Kudret Sabancı yer alıyor.

SEN BENİMSİN DİZİSİNİN KONUSU

Yenilmezler Bursa'nın önemli ailelerinden biridir. Bereket Hanım, Mahmut Yenilmez'le ikinci evliliğini yaptığında ilk evliliğinden olan çocukları Şimal ve Ahlas'ı da yanında getirmiştir. Mahmut'la evliliğindense iki çocuğu olmuştur: Cemile ve Ejder. Ejder önce okumak ve ardından askerlik için ailesinden uzak kalmıştır. Oysa Ejder, ölüm döşeğindeki babası tarafından ailenin ve şirketin başına geçmekle görevlendirilmiştir. Zamanı geldiğinde ailenin reisi olacak, şirketin yönetimini üstlenecektir. Nağme ise hırslı bir annenin yarış atı gibi yetiştirdiği ve çok başarılı bir piyanist olması için sürekli zorladığı bir proje çocuktur. Kaderin ufak bir kazayla bir araya getirdiği bu iki insan zamanla birbirlerinde kendilerini bulurlar ama yaşadıkları aşk her iki aile için de beklenmedik sonuçlara yol açacaktır.

Loading...