Sözcü Plus Giriş

Şeref Meselesi final yaptı! Büyük hesaplaşmanın sonu ne oldu?

Kerem Bursin'in Türkiye'deki 2. dizisi Şeref Meselesi 26. bölümü ile final yaptı ve ekrana eda etti. Şeref Meselesi final bölümündeki hesaplaşmada ne oldu?

Güncellenme: 11:26, 18/05/2015
Şeref Meselesi final yaptı! Büyük hesaplaşmanın sonu ne oldu?

Şeref Meselesi dizisi duygusal ve heyecanlı final bölümü ile ekrana veda etti. Şeref Meselesi son bölümde Elif, gerçek babası ile tanıştı; Yiğit ile Emir ise sonunda Hakkı ile yüzleşti! Şeref Meselesi final bölümü izleyicilerin beğenisi kazanırken bitirilmesi nedeniyle Kanal D epey eleştirildi. İzleyiciler Kanal D’nin dizileri erkenden bitirmesinden şikayetçi… İşte Şeref Meselesi son bölümden detaylar…

ŞEREF MESELESİ FİNAL BÖLÜMÜ ÖZETİ

Yiğit, Emir'in ısrarlı soruları karşısında Hakkı'nın aslında ne istediğini söylemek zorunda kaldı. Duyduklarıyla şok olan Emir, çaresiz Elif'i kurtarmak için kendi hayatını feda etmeye hazırdı. Yiğit ise, Emir ve Elif'i korumak için tüm imkanlarını seferber etti. İki kardeş belli etmeseler de gelişmelerden tedirgin oldular. Yiğit ve Emir, Elif'i almak için yola çıkar. Bu arada  Yaşadığı üzüntüyle bir anda sancılanan Kübra, hastaneye kaldırıldı.

Dizinin en kritik anı ise Yiğit, Emir'le birlikte Hakkı'yla yüzleşmeleriydi. Elif'in güvenliğinden emin olan Yiğit, harekete geçti. Silahların konuştuğu hesaplaşmada ortalık savaş alanına döndü. Bir tarafta Yiğit, Emir ve Elif diğer tarafta Kübra ve karnındaki bebeği hayatta kalmak için mücadele ederler.

Şeref Meselesi Final Fragmanı