Şeref Meselesi son bölüm: Kardeşlerin kaderi Emir’in elinde! (14. bölüm)

Emir'in zor bir seçimle karşı karşıya kaldığı Şeref Meselesi son bölüm izleyicileri ekran başına topladı! Şeref Meselesi 14. bölümde her şey alt üst oldu.

Şeref Meselesi son bölüm: Kardeşlerin kaderi Emir’in elinde! (14. bölüm)

Şeref Meselesi son bölüm Kılıç kardeşler için önemli gelişmelere sahne oldu. Şeref Meselesi son bölümde Emir çok zor bir karar ile yüzleşti. Bu seçim  Kılıç kardeşlerin kaderini etkileyecek, yer yerinden oynayacaktı. Nitekim Emir’den gelen telefon zaten karışık olan durumu daha da içinden çıkılmaz bir hale getirdi. Peki bu duruma nasıl gelindi?
Yiğit tarafından reddedilen Sibel Şeref Meselesi 14. bölümde adeta çılgına döndü. Bunun üzerine ondan intikam almak için peşini bırakmayan Yılmaz'ın davetini kabul etti. Ancak Sibel'in Yılmaz'ın esas planını öğrenmesiyle işler kontrolden çıktı. Yılmaz'ın Sibel'i zorla alı koyduğunu öğrenen Yiğit, genç kızı kurtarmak için hemen harekete geçti.

Kübra'nın kalkıştığı çılgınlık Yiğit’i oldukça sarstı ve bu olay yüzünden kendini suçladı. Kafası karışık olan Derya, bir süre Nihat'ın telefonlarına cevap vermedi. Derya'ya ulaşamayan Nihat ise soluğu pansiyonda aldı ve orada duydukları tabii hiç hoşuna gitmedi.
Dizinin bu haftaki bölümünde Yiğit,  İş hayatında yükselmeye devam etti. Hakkı ile beraber en tepedeki ismin karşısına çıkmaya hazırlandı. Bunu duyan Emir, içinde bulunduğu operasyon için gerekli girişimleri yaptı. Ancak bu sefer işler ters gider ve Nihat'ın eline Yiğit ile ilgili büyük bir koz geçti.

İNTERNETTEN ŞEREF MESELESİ İZLEME KAYNAKLARI

Şeref Meselesi dizisinin 14. bölümünün TV yayınını kaçırıdysanız veya Yiğit’in babalık duygusunu yeni yeni tattığı bu bölümü yeniden izlemek isitiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Şeref Meselesi 14. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...