Sevdam Alabora 2. bölüm: Zeynep isyan etti!

Zeynep'in Ali Hikmet'e meydan okuduğu Sevdam Alabora 2. bölüm yayımlandı. İşte ATV'nin yeni dizisi Sevdam Alabora'dan detaylar...

Sevdam Alabora 2. bölüm: Zeynep isyan etti!

ATV’nin yeni dizisi Sevdam Alabora dün akşam 2. bölümü ile devam etti. Dizinin bu haftaki bölümünde Zeynep, Hikmet’e meydan okludu ve Gökhan’ın Zeynep’e olan meyili daha da belirgin oldu. Banu’nun ise Gökhan’ın yakasını bırakmaya niyeti yoktu. Sevdam Alabora dizisinin 2. bölümüne dair detaylar, diziyi internetten izleyecekler için online dizi izleme kaynakları haberin sonundadır.

SEVDAM ALABORA DİZİSİNİN 2. BÖLÜM ÖZETİ

Zeynep’in Ali Hikmet’e meydan okuyarak hesap sorması Ali Hikmet’i çıldırtır. “Hiçbir yere gitmiyorum” diyen Zeynep’in üzerine yürüyen Ali Hikmet’i Gökhan engeller. Gökhan’ın Zeynep’e zaafı herkesi rahatsız eder; en çok da Gökhan ile evlilik hayalleri kuran ve bu yolda her şeyi kendine hak gören Banu’yu…

Banu’ya aralarında hiçbir şey olmadığını ve bundan sonra da olmayacağını söyleyen Gökhan bu işten kurtulduğunu zannederken şimdi Banu’nun hırsına, kırılan gururu ve Zeynep’e karşı duyduğu kıskançlık da eklenmiştir.

Zülfikar’ı çiftliğe taşırken kızı Zeynep’e yazdığı mektubu alıp cebine koyan Gökhan mektubu orada unutur. Mektubu Zeynep’in üvey annesi Gülizar bulur. Gülizar bu durumu fırsat olarak değerlendirir.

Ali Hikmet, Selçuk’un çaldırdığını söylediği parayı kumarda kaybettiğini düşünür ve deliye döner. İlgisinin olduğu Zeynep’in önünde Ali Hikmet tarafından cezalandırılan Selçuk, Ali Hikmet ve Gökhan’a iyice kinlenir. İntikam için bir gece vakti gizlice çiftlikteki en kıymetli atları serbest bırakan Selçuk’un tek bir şahidi vardır. O da, Zeynep’in çiftlikten gitmesini istediği için suçu Zeynep’in üzerine yıkar.

Tüm bu olan bitene daha fazla dayanamayan Zülfikar, Ali Hikmet’i sırrını açıklamakla tehdit eder ancak Ali Hikmet’in elinde daha kuvvetli bir koz vardır…

SEVDAM ALABORA DİZİ İZLEME KAYNAKLARI

Karadayı dizisini yayın saatinde değil de daha sonra izlemeyi tercih ediyorsanız da aşağıdaki linki ile dizinin full bölümlerine erişebilirsiniz.

Sevdam Alabora 2. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...