Sözcü Plus Giriş

Seyyal Taner ve Atiye bu akşam Kadıköy’de

Seyyal Taner bu akşam ilk kez bir rock mekanında, Kadıköy Sahne'de program yapacak. Atiye, Melis Sökmen ve Pervane de ona eşlik edecek.

Güncellenme: 11:09, 08/05/2015
Seyyal Taner ve Atiye bu akşam Kadıköy’de

SOZCU / YÜKSEL ŞENGÜL

Onun için  sahneye ilk çıktığında “Sahnelere bir panter düştü” demişlerdi. Türk pop-rock müziğinin  sıradışı ve cesur şarkıcısı Seyyal Taner her zaman rock'a yakın durmuş bir isimdir. Şarkıları,  fazla altını çizmemiş olsa dahi  rock tınılıdır. Zamanında Rock dünyasının en iyi müzisyenlerini topladığı grubuyla, Maksim gibi gazino sahnelerini birbirine kattı.

ÖZEL IŞIK GÖSTERİLERİ VE SÜRPRİZLER

Benzersiz yorumuyla hayat verdiği şarkıları kadar, nefes kesen dansları, çılgın kostümleri ve izleyeni kendine hayran bırakan olağanüstü şovlarıyla da popüler müziğe damgasını vurdu. Şimdi , Seyyal Taner  kaldığı yerden devam ediyor ve ilk  defa bir Rock mekan’da dinleyicisi ile buluşuyor. Atiye, Melis Sökmen ve Pervane’nin de konuk olacağı gecede Seyyal Taner unutulmaz şarkılarını özel ışık gösterileri  ve sürprizlerle  dinleyicisine seslendirecek. Kısacası bu akşam, Kadıköy Sahne’de Seyyal Taner fırtınası yaşanacak.