Sözcü Plus Giriş

Show TV’den yeni yarışma “Bugün Yıldız Benim” başlıyor!

Show TV'den yeni bir yarışma: Bugün Yıldız Benim. Formatıyla farklı bir yarışma olan Bugün Yıldız Benim, Show TV'de 23 Mart'ta başlıyor.

Güncellenme: 16:02, 17/03/2015
Show TV’den yeni yarışma “Bugün Yıldız Benim” başlıyor!

Show TV’de tarzıyla formatıyla farklı bir yarışma başlıyor: Bugün Yıldız Benim. 23 Mart Pazartesi günü başlayacak Bugün Yıldız Benim yarışması ev hanımlarına sesleniyor. Bugün Yıldız Benim’de sesine, stiline, tarzına güvenen ev hanımları, jüri üyeleri modacı Hakan Akkaya, türkücü Songül Karlı ile besteci – şarkı yazarı Mert Ekren’e kendilerini beğendirmeye çalışacaklar. Bugün Yıldız Benim programının sunuculuğunu ise Özge Ulusoy yapıyor. Bugün Yıldız Benim, Show TV’de başlıyor.

Show TV ekranları bir ilke daha imza atmaya hazırlanıyor. Yapımcılığını R Film'in üstlendiği “Bugün Yıldız Benim”, sürpriz kadrosuyla yakında izleyicilerle buluşacak.

“Sesime güveniyorum!”, “Sahne performansımla herkesi büyülerim!”, “Giydiklerimle olay yaratırım!” diyen ve kendine güvenini kanıtlamak isteyen hanımlara, hodri meydan!

“Benim neyim eksik?” diye söylenmekten bıktınız mı? Artık ev işleri yaparken şarkı söylemekten sıkıldınız mı? Yoksa altın günlerin aranan yıldızı olmaktan daha fazla şeyler mi istiyorsunuz? Bu sorulara hanımlardan tokat gibi cevap geliyor.

Genç hanımlar ve daima genç kalmak isteyen bayanlar, Show TV ekranlarında, birbirinden değerli jüri üyelerinin karşısına çıkıp ter dökecekler. Müzik dünyasına kendini kanıtlamış koçlarıyla çalışıp ellerinden geleni ardına koymayarak yeteneklerine yetenek katacaklar. Onlar sadece evinin hanımını değil Türkiye'nin yıldızı olmak için kıyasıya bir mücadeleye başlayacaklar.

BUGÜN YILDIZ BENİM YARIŞMASINA BAŞVURMA SAYFASI