Sözcü Plus Giriş

Sibel Can binada mahsur kaldı

Sibel Can, Nişantaşı'ndaki bir güzellik merkezinden çıkarken görüntülendi.

Güncellenme: 15:25, 05/05/2015
Sibel Can binada mahsur kaldı

Günay Restoran’daki sahnesi öncesi Nişantaşı’ndaki bir güzellik merkezinde iki saat tırnaklarına manikür yaptıran Sibel Can, çıkışta zor anlar yaşadı. Binanın çıkış kapısını açmakta zorlanan şarkıcı, uzun bir süre kapıyı açabilmek için uğraştı. “Binada mahsur kaldım” diyerek espriler yapan Can, zor da olsa kapıyı açmayı başardı ve manikür yaptırdığı tırnaklarını kapı arasından gazetecilere gösterdi.

Can, bu seferde elini kapı arasına sıkıştırınca kendini gülmekten alıkoyamadı. Can, aracına giderken boynundaki şalıyla yüzünü gizlemeye çalıştı. Can’ın bu hareketinin sebebi burnundaki kızarıklıklar olduğu çok geçmeden anlaşıldı.

 SİBEL CAN MEST OLDU

Sahne öncesi talihsizliklerle karşılaşan Can’ın keyfini ise kapıda bekleyen sevenleri yerine getirdi. Kendisini görüntülemeye çalışan sevenlerine öpücükler gönderen Can, bir hayranının “Televizyondakinden çok daha güzelsin” iltifatı karşısında adeta mest oldu.

Gazetecilerin sorularını “Günay’daki sahneme bekliyorum. Orada konuşuruz” diyerek yanıtsız bırakan Can, yaşadığı tatsızlıklara rağmen sevenlerinin yoğun ilgisiyle oradan ayrıldı.