Şöhretlerin imkansız aşkı

Seren Serengil renkli magazin dünyasındaki aşkların nasıl yaşandığını anlattı.

Şöhretlerin imkansız aşkı

Sosyal medya hesabından aşk üzerine paylaşım yapan Seren Serengil yazdığı satırlarla adeta sevgilisine hitap etmiş. İşte Serengil'in imkansız aşk tanımlaması:

İki kişi olsanız şu dünya da hiçbir sorun olmayacak da yalnız olma ihtimalimiz yok değil mi? Aşka başladık diyelim yola çıktık ilk gong benim annemden “yani sana göre değil” diye başlayacak. (Zaten ona göre göre bana göre diye biri yok zaten bu dünyada! Ben tanımadım en azından) Sonra seninkiler “yani sen şimdi kendini işine ver oğlum boşver” oğullar hep çalışmalı ve aileye bakmalı evden gitmemeli birini sevmemeli altın yumurta eksilmemeli, mantığında annemle paralel bir yapıya bürünecekler derken arkadaşlarımız başlayacak onlara da uymaz bu aşk şimdi!

Köpeğim bir çok insandan ünlüKöpeğim bir çok insandan ünlü

Eeee ne de olsa gezemeyecekler eskisi gibi!” ya kaptırma kendini şöhretinden yararlanacak reklam peşimde bu senin” lafları ayırma çabaları başlayacak. Sonra etrafınızda beni beğenenler veya seni beğenenler yani bizimle olmak isteyenlere ama olamayanlara sıra gelecek. Onlar da nereden buldun bu çirkini iyyy gibi cümlelerle başlayacaklar. Anlayacağın bu kadar karışanı olan bir dünya da beni uzaktan sev derim. Ben öyle yapacağım. Ya da karışanı olmayan sağır olduğumuz bir dünya seçelim o zaman sarılalım… SS

Loading...