Sözcü Plus Giriş

Survivor 10 Mayıs Ada Konseyi

Survivor 10 Mayıs'ta neler yaşandı ve Ada Konseyi'nde elenmek için çıkan ilk isim kim oldu?

Güncellenme: 09:32, 11/05/2015
Survivor 10 Mayıs Ada Konseyi

Survivor All Star heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği yarışmada isim sayısı azaldıkça heyecan da artmaya başladı. Son olarak adada yapılan dokunulmazlık oyunu yarışı tam anlamıyla nefesleri kesti.

DOKUNULMAZLIK YARIŞINDA SALINCAK OYUNU

Üçer kişilik birer takım. İki takım bir kişiyi tutacak. Sembolleri bir uçtan diğer uça taşımaya çalışacak. Toplam 5 sembol var. Oynayan kadar salıncakta onu sallayacak kişiler de oyunda etkili olacak. Oyuna önde başlayan ünlüler durumu önce 4-2’den, 6-3, 6-3’ten de 9-7’ye getirerek büyük bir performans sergiledi. Oyunun kaderi Anıl – Turabi eşleşmesinde belirlendi. İki isim de kader oyununa çok iyi başladı. Ve Turabi saniye farkıyla sembolü deliğe yerleştirerek Gönüllüler takımına umut aşıladı. Şimdi durum 9-8 oldu. Merve ile Sahra eşleşmesinde kazananın Sahra olmasıyla son durum 9-9 oldu. Son oyunda Anıl ile Turabi yarıştı. Bu kez dört yarışmacı ipleri çekiyordu. Anıl, Turabi karşısında mükemmel bir performans ortaya koydu. Ve Anıl 10. sembolü de yerine koyarak dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımına kazandırdı.

BEGÜM VE SAHRA BİRBİRİNE GİRDİ

Oyunları kaybeden Gönüllüler takımında ise dün gece büyük gerginlik yaşandı. Sahra, Begüm’ün gerildiğini söyleyerek, sakin olmasını istedi. Sahra’nın bu uyarısına Begüm’ün tepkisi ise sert oldu. İkilinin arasındaki gerginliğin büyümemesi için Nadya devreye girdi.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNU TURABİ’NİN

Survivor All Star dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı bireysel dokunulmazlıkta hafıza oyununda kozlarını paylaştı. Yirmi basamaklı her basamağında 6 tane kare olan düzlemde o altı karede bir tane yeşil gizli. Her karedeki yeşili bulan isim bireysel dokunulmazlık oyununu kazanacaktı. Turabi 20'de 20 yaparak bireysel dokunulmazlık oyununu kazandı. Turabi, adadan gitmesi için bir isim söyleyecek. Öte yandan Turabi, Hasan'ın ilk basamakta yeşili bulamamasıyla dalga geçti: Ağaçtan maşa, aptaldan paşa olmazmış.

ADA KONSEYİ’NDEN ÇIKAN İLK İSİM SAHRA!

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler, konseyde oylama yaparken elemeler için belirlenen ilk isim Sahra oldu. Bu haftaki dokunulmazlığı ise Turabi kazandı.

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI ELETECE

Dokunulmazlığı kazanan Turabi 13 Mayıs gecesi yapılacak Survivor eleme gecesinde bir isim söyleyecek. Survivor gönüllüler SMS birincisinin de bir isim söyleme hakkı bulunuyor. Böylece Survivor’da 3 kişi çarşamba gecesi elemeye çıkacak. Gönüllüler SMS oylaması sonuçlarına göre sıralamada en altta bulunan isim bu hafta Survivor adasından elenecek.


TURABİ: ALTTAN ALDIK YETERİ KADAR ARTIK HERKES EDERİ KADAR

Turabi yine bildiğiniz gibi. Adrese teslim sataşmalarla yoluna devam ediyor. Survivor All Star 49. bölüm tanıtımında Turabi “Alttan aldık yeteri kadar bundan sonra herkes ederi kadar” diyor. Bu sataşma kime belli değil? Sıkı Survivor All Star takipçilerinin aklına gelen isim Hasan ya da Hakan. Öte yandan hatfa içinde Nadya ile Turabi arasındaki yakınlaşma çok sayıda habere de konu olmuştu. Bazıları “Nadya ile yakınlaşmak demir gibi ert Turabi’yi yumuşattı. Bu yarış performansına da yansıdı” diyor. Dün ödül oyununu 10-6 kazanan Ünlüler takımının başı iç çekişmelerle dertte. Bizans oyunları Ünlüler takımını yiyip bitirebilir. Ünlüler takımında güç dalgalanmaları yaşanırken Gönüllüler takımı olanları sessizce izliyor. ‘Bırakalım birbirlerini yesinler’ taktiğiyle hareket ediyorlar.

Acun'un Survivor'ı

Acun’un Survivor’ı

Acun'a verdiğim söz yüzünden…

Acun'a verdiğim söz yüzünden…

Yayınlanma Tarihi:09:14,