Sözcü Plus Giriş

Survivor All Star 48. bölüm: “Taraf olmazsan bertaraf olursun!”

Survivor All Star 48. bölümü ile TV8 ekranlarına geliyor. Survivor All Star'da yarışmacılar taraflarını seçip oyunlarına ona göre oynama başladılar.

Güncellenme: 14:03, 08/05/2015
Survivor All Star 48. bölüm: “Taraf olmazsan bertaraf olursun!”

Survivor All Star'da 9 Mayıs Cumartesi günü oyunun sonunda muhteşem bir ödül yarışmacıları bekliyor.  Survivor adasında birlikte yaşam savaşı veren yarışmacılar, gittikçe zorlaşan hayat şartlarında ödülleri kazanmak için büyük mücadele veriyor.  Survivor All Star’da yarışmacıları nasıl bir oyun bekliyor? Ödül oyununu bu hafta hangi takım kazanacak?

BEGÜM İLE SAHRA ARASINDAKİ GERİLİM

Survivor All Star’da ünlüler Pascal Nouma’ya veda ederken gönüllüler adasında Sahra’ya karşı tavır alındı. Sahra’nın konseyde Pascal Nouma’nın adının açıklanmasından sonra Berna’nın verdiği tepkiye “Çok komik” diyerek gülmesine Begüm sert bir tavırla “Niye gülüyorsun sen?” dedi. Survivor gönüllülerden Begüm, Sahra için “70 gün beraber geçirdiğimiz Sahra’nın ağlayan bir insana gülebilecek bir insan olduğunu gördüm.” dedi.

Sahra ise “Ünlüler adasına geldiğimden beri ben, Begüm hiç benim yanıma gelmedi.” dedi. Hatta barıştırmaya konuşturmaya çalışanlara da Begüm’ü şu an hiç görmek istemiyorum diyerek sert tepki gösterdi.

“TARAF OLMAZSAN BERTARAF OLURSUN”

Survivor All Star’da Doğukan Manço’ya Hakan’ın söylediği bu sözler damga vurdu. Hakan “Şu an itibariyle taraf olmazsan, bertaraf olursun.” diyerek Doğukan Manço’ya bir tarafı seçmesi gerektiğini, herkesi karşısına alamayacağını vurguladı. Doğukan Manço ise bu üç kişiye artık nasıl güvenebilirim diyerek Hakan, Anıl ve Serenay’ı güvenilmez olarak gösterdi. Arkadaşlıkların sınandığı Survivor All Star’da ödül oyunları dışında yarışmacılar arasında psikolojik savaşlar devam ediyor.