Sözcü Plus Giriş

Survivor All Star 52. bölüm: Survivor’da adaya kim veda edecek?

Survivor All Star'da bu hafta adaya kim veda edecek bugün belli oluyor. Survivor All Star'da Sahra'nın rakipleri kim olacak? Survivor'da kim elenecek?

Güncellenme: 14:28, 13/05/2015
Survivor All Star 52. bölüm: Survivor’da adaya kim veda edecek?

Survivor All Star’da bu akşam bir kişi daha hayallerine veda edecek. Survivor All Star’da dokunulmazlık yarışmasını kaybeden gönüllüler ilk aday olarak Sahra’yı belirlemişti. Survivor’ın yeni kuralına göre Sahra’nın karşısına kişisel dokunulmazlık kazanan Turabi ile SMS oylamasında 1. olan kişi birer kişi daha çıkarabilecekler. Peki Survivor All Star’da elemede Sahra’nın rakipleri kimler olacak?

Survivor All Star'da bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden takım Gönüllüler oldu. Geriye düştükleri dokunulmazlık oyununda farkı kapatmayı başaran Gönüllüler, oyunu Ünlüler takımının kazanmasını engelleyemedi. Pazar günü yapılan konseyde ise gitmesi için  ismi en çok yazılan kişi Sahra oldu. Bireysel dokunulmazlığın bu haftaki sahibi Turabi'nin bir kişiyi SMS oylamasına çıkarma hakkı olacak. SMS'lerde birinci olan kişi kim olacak ve takımından hangi ismi aday olarak çıkaracak? Turabi adadan gitmesi için kimin ismini söyleyecek? Bu hafta Survivor All Star'daki hayatına veda edecek isim kim olacak?

ACUN, SURVİVOR ALL STAR SMS OYLAMASINI AÇIKLADI

Acun Ilıcalı, Survivor izleyicilerinin merak ettiği soruları Instagram üzerinden yanıtladı.

Ilıcalı ‘Oylama zamanlaması nasıl işliyor? Çekimleri nasıl denk getirebiliyorsunuz?’ sorusuna şu yanıtı verdi. “Türkiye’de pazar akşamı yayınlanan konsey yaklaşık 2 gün önce çekiliyor. Pazar konseyi yayınlandıktan sonra, benim anonsumla başlayıp biten sms oylaması gerçekleşiyor. Pazartesi günü sonuçlar elimize ulaştıktan sonra da çarşamba günü yayınlanan eleme bölümünü çekiyoruz. Konsey yayını sırasında da, noter onaylı sms sonuçlarını Acunn.com'da yayınlıyoruz.”

MERVE AYDIN SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Survivor All Star, Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında kıyasıya mücadele sürüyor. Ada şartlarının her geçen gün biraz daha zorlaşması yarışmacıları psikolojik olarak da etkilemeye başladı. Dün akşam yayınlanan bölüme Merve Aydın’ın gözyaşları damga vurdu. Arkadaşlarının kural hatası yapıp oyunu kaybetmesini kabullenemeyen Aydın, sinir krizi geçirdi. Dakikalarca ağlayan yarışmacıyı arkadaşları güçlükle sakinleştirdi.