Sözcü Plus Giriş

Survivor All Star 57. bölümde adaya kim veda edecek?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımını gergin bir akşam bekliyor. Nefeslerin tutulduğu konsey gecesinde Survivor All Star'a kim veda edecek?

Güncellenme: 08:37, 20/05/2015
Survivor All Star 57. bölümde adaya kim veda edecek?

Survivor All Star’da kritik gece! Survivor All Star’da bu akşam kim adaya veda edecek? Survivor All Star’da dokunulmazlık yarışmasını kaybeden gönüllüler, geçen hafta olduğu gibi bu hafta da bir kişiyi adadan göndermek zorundalar. Survivor gönüllüler takımı SMS oylamasına Hasan ve Bozok’u eşit sayıda oy ile çıkardılar. Bu akşam Hasan mı Bozok mu adaya veda edecek? Hasan ve Bozok’a karşı aday olarak kim çıkacak? Survivor SMS oylamasında en az oyu alarak kim Survivor All Star’a veda edecek?

Bu akşam Survivor All Star’da aynı zamanda erzak oyunu da var. Survivor 57. bölümde erzak oyununu hangi takım kazanacak? Survivor All Star’da ünlüler ve gönüllüler takımında altışar kişi kaldı. Gönüllüler bu akşam SMS oylaması ile 5 kişiye düşecekler.

Survivor All Star'da geçtiğimiz hafta dokunulmazlığı kaybederek takım arkadaşları Nadya'yı adadan göndermek zorunda kalan Gönüllüler takımı bu hafta da önemli oyunu kaybederek büyük üzüntü yaşadı. Dokunulmazlık oyununda başarılı olamayan Gönüllüler adaya mutsuz bir şekilde dönerken önceki gün ödül oyununu kaybeden Ünlüler takımı ise dokunulmazlığı kazanarak moral depoladı. Ada konseyinde Gönüllüler takımından Hasan ve Bozok eşit sayıda oy alarak gitmek için aday oldular. Bu akşam yapılan konseyde bireysel dokunulmazlığı kazanan Hilmicem bir aday çıkaracak. SMS birincisinin de bir isim söylemesiyle bu akşam toplam 4 aday çıkma ihtimali olacak.

Hilmicem kimin ismini söyleyecek? Bu haftanın SMS birincisi kim olacak? Gönüllüler takımından kim Survivor All Star macerasına veda edecek?

Survivor Ünlüler Takımı: Hakan, Berna, Doğukan, Anıl, Serenay, Merve Aydın

Survivor Gönüllüler Takımı: Begüm, Bozok, Turabi, Sahra, Hilmicem, Hasan

Survivor All Star 57. bölüm tanıtımı