Sözcü Plus Giriş

Survivor All Star kim elendi?

Survivor All Star 'da kim elendi sorusu saat 23.30'da yanıt buldu.

Güncellenme: 07:47, 21/05/2015
Survivor All Star kim elendi?

 

Acunn Medya Survivor gönüllüler SMS sıralaması sonuçlarını açıkladı. Peki SMS sonuçları nasıl birinci kim olsu Survivor’dan kim elendi? İşte eleme gecesi

Acun Medya’nın Survivor gönüllüler SMS sıralaması sonuçlarını açıklamasıyla birlikte Survivor All Starda bu hafta ‘ kim elendi ‘ sorusu yanıt buldu. Acun Ilıcalı 20 Mayıs Survivor SMS sonuçlarına göre haftanın birincisinin Hasan olduğunu açıkladı.

Acunn Medya’nın büyük bir merakla beklenen gönüllüler SMS sıralamasını açıklamasıyla birlikte önce haftanın birincisi ortaya çıktı. Hasan geçen haftaki gibi gönüllüler SMS sonuçlarında yine haftanın birincisi oldu. Hasan “Survivor’ı yaşamaya geldim, biraz duygulandım” diyerek gözyaşı döktü. Hasan birinciliği için ‘Ben Survivor’ın dost halini çok seviyorum, herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Hasan gönüllüler SMS sıralaması sonuçlarına göre haftanın birincisi olunca elenme potasından ismi düştü. Hasan kimin elenmesini istediğini ‘Aslında çok fazla seçenek yok. Turabi’ diyerek beklenen ismi açıkladı. Turabi ‘Fazla seçenek yok. Hasan birinci olunca adımın çıkacağımdan emindim. Ödüller bizi birbirimize yaklaştırdı’ diyerek Hasan’ın onun adını vermesi hayli hoşgörülü karşıladı.

HİLMİ CEM KİMİN ADINI VERDİ?

Dokunulmazlığı kazanan Hilmi Cem sürpriz yapmadı. Begüm ya da Sahra’nın adını vermesi bekleniyordu. Hilmi Cem ‘üzülerek’ diyerek Sahra ‘nın adını elenmek üzere söyledi. Survivor elemesinde Hasan birinci olduğu için adı elemeden çekildi. SMS oylaması sonuçlarına göre Turabi , Bozok ve Sahra arasından en düşük oyu alan kişi elendi.

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI ŞOK ETTİ

Bu hafta SMS sıralaması sonuçları şoke etti. Zira Hilmi Cem ilk kez son sırada yer aldı. Bozok elenir diye beklenirken Sahra Survivor All Star ‘da bu hafta elenen isim oldu. İşte Survivor All Star ‘ın herkesi şaşkına çeviren SMS oylaması sıralaması;

 

6. Hilmi Cem

5. Begüm

4. Sahra

3. Bozok

2. Turabi

1. Hasan

Sahra ismini duyduğu anda hıçkırıklara boğuldu. ‘Normalde giden hisseder’ diyen Sahra adının çıkmasını hiç beklemediğini söyledi. Sahra “Gideceğimi hiç düşünmüyordum. Benim hayallerim burada bitiyormuş. Hayırlısı buymuş duadan başka bir şey söyleyemiyorum şu anda” dedi.

Sahra veda ederken özellikle Hasan’a sıkı sıkı sarıldı ve hıçkıra hıçkıra ağladı. Begüm ile vedalaşması da ağlamaktan hayli uzun sürdü.

SURVİVOR GEÇEN HAFTAKİ GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI NASILDI?

1. Hasan

2. Hilmi Cem

3. Turabi

4. Begüm

5. Sahra

6. Bozok