Sözcü Plus Giriş

Tarkan’a gerek yok ben varım

Bir şampuan markasının düzenlediği turnuvaya 3 Adam da katıldı.

Güncellenme: 07:30, 26/05/2015
Tarkan’a gerek yok ben varım

Head & Shoulders’ın  FIBA ile yaptığı işbirliğiyle gerçekleşen “Kazanmak Kafadan Başlar” sloganıyla önceki gün Caddebostan sahilinde basketbol turnuvası düzenlendi. 3X3 Basketbol Turnuvası'nda finale kalan birbirinden güçlü 7 takım, şampiyonluk ve Avrupa finali biletini almak için birbirinden heyecanlı mücadeleler sergilediler. Oldukça zorlu geçen turnuvayı izleyenlerin arasında Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’ta bulunuyordu.

Turnuvayı birinci olarak tamamlayan takıma ödülünü 3 Adam verirken, ortaya renkli görüntülerde çıktı. Turnuva sonrası sahaya 3 Adam çıkarken, turnuvada yer alan basketbolcularla 9 aylık oyununu oynadılar. Attığı deliksiz basketlerle herkesi şaşırtarak oyunu birinci tamamlayan isim ise Eser Yenenler oldu.

EUROVISION'DA TÜRKİYE'Yİ TEMSİL ETMEK İSTİYORUM

Turnuva sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan 3 Adam, herkesi kahkahaya boğdu. İbrahim Büyükak, ”Kuzey Rüzgarları’ diye isim mi olur pembe dizi isimi gibi” diyerek basketbolculara takılmayı ihmal etmedi. İyi bir basketbol izleyicisi olduklarını söyleyen 3 adam, ekranlara sezon arası vereceklerini de söyleyerek, ”3 Adam da, Bana Baba Dedi dizisi de sezon arasına giriyor. İyi bir tatil yapmayı planlıyoruz” dediler.

Eurovision’u da yakından takip ettiklerini söyleyen Oğuzan Koç, ”Bizden giden olmadığı için Elnur’u canı gönülden destekliyoruz. Elnur’un sesinin de hastayız. Önümüzdeki sene için ise, bu saatten sonra ‘Tarkan Eurovision’a gider mi?’ tartışması yaşamamıza gerek yok, biz buradayız ve bekliyoruz. Açık bir şekilde söylüyorum ki Eurovision’da Türkiye’yi temsil etmek istiyorum” dedi.